anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie dotarła przesyłka

patrycja63
#7 Wielbiciel#

klientka kupiła towar 31.08 , ktory byl zapakowany w koperte bombelkową i listem ekonomicznym, na kopercie był adres zwrotny, do tej pory nie dostała towaru.Raz miałam taka sytuację ale list wrócił do mnie z powrtotem.

klientka upiera się o zwrot pieniędzy bo jak twierdzi z Chin szybciej by przyszło. jak nie zwrócę jej pieniędzy to ona załatwi sprawe inaczej.

Allegro napisało mi że  jetsem soobą prywatna więc rozszenia powinna kierować na poczte do przewożnika . co zrobic czy dodać ja na czarna listę czy oddac jej te 21 zł .

Ja sie upieram ze jej oddam jak mi przyjdzie przesyłka ale ta jest niecierpliwa, grozi mi ,że załatwi sprawe inaczej

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

To był list nierejestrowany? Bez potwierdzenia nadania? Jeśli tak, to kupujący ma rację. Powinnaś oddać pieniądze lub wysłać towar ponownie. 

Allegro Ci źle napisało. Kupująca zawarła umowę na przedmiot i dostawę z Tobą, nie z pocztą. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

patrycja63 oferujesz przesyłki nierejestrowane to musisz liczyć się zryzykiem zaginięcia . Klientce musisz zwrócić środki .

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@patrycja63  Patrycja, bombelki są wyłącznie w memach 🙂  Koperta jest bąbelkowa.  Jeśli wysłałaś listem zwykłym, a nie poleconym, to oddaj pieniądze, bo nie masz dowodu nadania.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@patrycja63  Zapamiętajcie sobie raz na jutro : list nierejestrowany (ekonomiczny) = kłopoty

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów