anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa zgłoszenie zmian w produkcie

ares_
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Czy aktualnie jest jakiś problem ze zgłaszaniem zmian w produktach z katalogu Allegro?

Próbuje wysłać zgłoszenie dla kodu EAN 5907806570094. Chce całkowicie zmienić ten produkt w katalogu ponieważ ten kod był przez chwilę wykorzystywany w innym produkcie a teraz został na stałe przypisany do naszego nowego produktu. Niestety przy próbie wysłania zgłoszenia nic się nie dzieje. Przycisk "Wyślij" można wcisnąć ale nic się dalej nie dzieje. Próbowałem na 3 różnych przeglądarkach i dwóch kontach Allegro.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ares_ Cześć. 🙂 Po uzupełnieniu wszystkich wartości i próbie wysłania zgłoszenia, czy w formularzu pojawiają się komunikaty typu "Wartość jest wymagana"?  Wszystkie takie pola powinny być uzupełnione. 

Jeśli nie ma takich komunikatów, to prześlij mi zrzut ekranu całej strony z widocznym całym formularzem. Sprawdzę, co się dzieje. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@ko_alka nie pojawia się żaden komunikat o błędzie ani o braku parametru. Wysłałem zrzut ekranu na email.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ares_ Dzięki, potwierdzam otrzymanie mejla. Powtórzyłam problem i zgłosiłam to do Działu Technicznego. Wrócę tutaj z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@ko_alka dostałem dziś potwierdzenie zmian jednego produktu więc wygląda na to, że zgłoszenie było wysłane tylko nie ma żadnego potwierdzenia wysłania.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ares_ Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. 😞 To my w ramach testu wysłaliśmy to zgłoszenie. Sprawę wciąż wyjaśniamy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@ko_alka tutaj na forum zgłaszałem tylko jeden produkt z jednego konta a dostałem potwierdzenie zmian na produkt EAN: 5907806570070 z innego konta i wygląda to tak jak bym zgłosił zmianę 6 razy. Klikałem w przycisk "Wyslij" kilka razy ale nie było reakcji a zgłoszenia może jednak poszły tylko strona się nie przeładowała i nie wyskoczyło potwierdzenie.

oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Potwierdzam, mam to samo - przy czasopismach. Powtarzalne na kilku produktach, z różnymi zmianami.

Brak jakiejkolwiek komunikacji / informacji co blokuje wprowadzenie zmiany.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@g_rajnert A mogę Cię prosić o EAN przykładowego produktu? Wciąż weryfikujemy tę sprawę 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów