anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie likwidujcie zakładki TRANSAKCJE

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Jeżeli uważacie że zakładka TRANSAKCJE powinna pozostać  gdyż jest funkcjonalna a zakładka ZAMÓWIENIA nie to proszę o łapkę. Ciekawe ilu z nas myśli tak samo.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Ja również uważam, że zakładka TRANSAKCJE powinna zostać (zakładam że chodzi o zakładkę w MS). Pozwala ona na przejrzyste i funkcjonalne zarządzanie zamówieniami - czego nie da się powiedzieć o zakładce ZAMÓWIENIA. Ta jest dokładnie kopią zakładki z Mojego Allegro, więc po co mi dwa razy to samo? Poza tym zakładka TRANSAKCJE pozwala lepiej kontrolować wysyłanie powiadomień - jak dla mnie ma same plusy.

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Twój opis trafia w sedno! Pozdrawiam

oznacz moderatorów

jrk06
#9 Pomysłodawca#

jak z MS zniknie zakładka Transakcje i zastąpi ją ten nowy twór Zamówienia to zrezygnuję z korzystania, znajdę inny program do obsługi, nie zamierzam płacić abonamentu za ten bubel... obecna zakładka Transakcje dla mnie osobiście jest idealna do pracy, nie widzę w niej żadnych minusów, a Allegro jak zawsze mądrzejsze od swoich użytkowników wie lepiej:(

 

oznacz moderatorów

pollymarket
#1 Nowicjusz#

Również zrezygnuję, nie będzie mi już ms do niczego potrzebny.

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Rozsyłajcie to pytanie do tych ,co jeszcze się nie wypowiedzieli.

Może taka mini ankieta przyniesie skutek i allegro chociaż raz posłucha głosu sprzedających.

oznacz moderatorów