anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wznowić oferty ani edytować ofert.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę wznowić oferty ani edytować ofert.Nie jest widoczna ilość wystawionych ofert,a pomimo wybrania języka polskiego duża część informacji jest nadal po angielsku.To wszystko się dziej po wprowadzeniu centrum sprzedaży.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meble_Kornik wyczyść proszę pliki cookies i pamięć podręczną, a następnie sprawdź, czy problemy nadal występują, jeśli tak, prześlij mi proszę pełny zrzut swojego ekranu z kolejno wykonywanymi krokami i podaj, o jakie oferty dokładnie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Nie mogę wznowić oferty 14831104349 

oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Czyszczenie nic nie dało.

oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Gdy wznawiam nie można zobaczyć poglądu oferty i tylko pokazuje się pusta strona bez żadnego komunikatu.To samo jest gdy próbuje wystawić podobną ofertę i nie mogę nic wystawić.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meble_Kornik w takim razie poproszę o zrzut całego Twojego ekranu z tą pustą stroną oraz z widoczną datą i godziną. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Meble_Kornik_0-1724343388424.png

Meble_Kornik_2-1724343504267.png

 

Meble_Kornik_1-1724343504214.png

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meble_Kornik dziękuję, już sprawdzamy przyczynę tych problemów. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meble_Kornik poproszę Cię jeszcze o sprawdzenie na innej przeglądarce oraz w trybie incognito. Jeśli to nie pomoże prześlij mi proszę nowy zrzut ekranu z włączonym narzędziem deweloperskim (klawisz F12 lub przez skróty Ctrl + shift + j (chrome), Ctrl + shift + k (Firefox) i w nim wybierz w nim zakładkę konsola. Na zrzucie musi też być widoczna data i godzina (tak jak na tym, który już tutaj wstawiłeś). 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Meble_Kornik_0-1724354487437.pngMeble_Kornik_1-1724354591921.png

 

oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Meble_Kornik_2-1724355079180.png

Jeszcze dlaczego nie widać ilości ofert wystawionych?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meble_Kornik bardzo dziękuję 🙂 Działamy dalej w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meble_Kornik niestety problem jest bardziej zaawansowany, dlatego żebyśmy mogli go naprawić mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę - czy możesz przesłać mi film z nagraniem z otwartą konsolą ? Włączysz ją dokładnie tak samo jak do zrzutów tylko dodatkowo potrzebujemy nagrania z zakładki "network", żeby sprawdzić jakie błędy tam występują. 

Nagranie możesz podesłać na adres spolecznosc@allegro.pl (dodaj tylko link do tego wątku). 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Meble_Kornik_0-1724423926395.png

Wysłałem coś co mi się udało zrobić na maila,ale nie bardzo wiem czy o to chodziło dlatego przesyłam ten zrzut bo tam widać jakieś błędy może to coś pomoże bo już drugi dzień nie mogę nic wystawić a to moja strata.Mam nadzieje że w końcu ten błąd naprawicie.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meble_Kornik dziękuję za Twoją wiadomość, ale potrzebujemy filmik, na którym będzie widać błędy z zakładki "network". To co przysłałeś niestety nie pozwoli nam odnaleźć przyczyny tego błędu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Na maila wysłałem to co umiałem zrobić mam nadzieje że to ten filmik.Proszę sprawdzić.

oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Dotarł ten mail?Dzieje się tam coś? Jest nadzieja  że zrobicie coś z tymi błędami bo ja nadal nie mogę wystawiać i wznawiać  ofert.Niestety ja na tym tracę a nie Wy.To już trzeci dzień.

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Meble_Kornik. Tak, mail dotarł i już zajmujemy się Twoim zgłoszeniem.
Proszę, abyś pamiętał o dołączaniu linku do wątku z Gadane, gdy podsyłasz nam szczegóły na maila - to znacznie przyspiesza weryfikację.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Meble_Kornik
#9 Pomysłodawca#

Witam.Kolejny dzień mija a tu nadal nic nie mogę zrobić.Czy istnieje jakaś szansa że w końcu coś się zmieni?  Po co mi takie centrum sprzedaży gdzie nie można wystawiać ofert na sprzedaż.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meble_Kornik przepraszam, że musiałeś czekać na moją odpowiedź, ale mam informacje, że błąd jest prawdopodobnie spowodowany przez natywnego tłumacza google chrome. Wyłącz go proszę i problem powinien zniknąć, ale daj nam proszę znać, czy to pomogło. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów