anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie odbierane przesyłki pobraniowe

grubcio2987
#11 Animator#

Tu moja prośba do wypowiedzenia się Allegro w  kwestii pomocy sprzedającym co do osób które zamawiają przesyłki pobraniowe i ich nie odbierają.

Jesteście Państwo właścicielem portalu pobierać od nas wysokie prowizje,także za przesyłki.Z  waszej powinna być pomoc co do takich klientów.Podawane są nieprawdziwe adresy,numery telefonów nieprawdziwe.Czy jako portal nie moglibyście przed złożeniem takiego zamówienia zweryfikować kodem numeru telefonu??

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@grubcio2987 allegro nie jest stroną transakcji, nie udostępniaj pobraniówek, albo wkalkuluj w towar 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grubcio2987 Może Allegro nie odnieś się do twojej prośby!!!

oznacz moderatorów

grubcio2987
#11 Animator#

Dziękuję za rady, jakie opcje mam udostępniać ja wiem sama.Nie każdy kupujący to men..a. Chciałem tylko aby allegro jako pośrednik w transakcjach zadbał także o  interes sprzedającego i zabezpieczał  takimi zakup kodem weryfikacyjnym.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

grubcio2987 MNIEMAM ,ŻE JESTEŚ DOROSŁY I BIERZESZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TO CO ROBISZ . NIE MASZ OBOWIĄZKU OFEROWANIA PRZESYŁEK ZA POBRANIEM TO TYLKO TWOJA WOLA . ALLEGRO TO NIE MAMKA I ZA RĘKĘ PROWADZIĆ CIĘ NIE BĘDZIE .sealed

oznacz moderatorów