anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy dostajęcie faktury od DPD ? w ramach Allegro-DPD ?

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Po raz kolejny dział windykacji DPD informuje mnie że w związku z nieopłaconymi fakturami kompensują sobie wartość faktur z należnych mi pobrań !?!?

co robię nie tak?  bo po pierwsze żadnej faktury z DPD na oczy nie widziałem  a po drugie włączając się do programu Allegro-DPD byłem przekonany że koszty wysyłek rozliczam z Allegro 

boję się że mogę płacić podwójnie  i Allegro i DPD  ale poza monitami nie mam od DPD żadnych danych za co konkretnie mam płacic   to i nic nie sprawdzę 

proszę napiszcie czy płacicie bezpośrednio do DPD za wysyłki Allegro-DPD bo boje się że jak nie będzie pobrań to na mnie komornika naślą za nie płacenie ich faktur..

ja nawet bym i płacił  te f-ry żeby uniknąc kłopotów tylko że jeszcze ani razu nie dostałem f-ry od DPD, nie wiem gdzie oni je wysyłają, do mnie dochodzą tylko monity o zapłatę      

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ELEKTROMARKET Skontaktuj się proszę ze swoim opiekunem handlowym z DPD, aby wyjaśnić tę sytuację. Od 2 kwietania, jeśli udostępniasz metody Allegro Kurier DPD oraz Allegro Kurier DPD pobranie i poprawnie przekazujesz adresy mailowe, rozliczasz się bezpośrednio z Allegro, a nie z przewoźnikiem, czyli DPD. 

Masz prawo również samodzielnie złożyć reklamację do DPD - potrzebujesz tylko pełnomocnictwa od Allegro. Znajdziesz je w zakładce Ustawienia dostawy. Wystarczy, że na dole strony klikniesz [Pobierz pełnomocnictwo]. Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące metod rozliczeń Allegro Kurier DPD, znajdziesz w tym artykule

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów