anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie podoba mi się zmieniony wygląd Allegro

outletsiedlce
#9 Pomysłodawca#

ALLEGRO ZAMIAST POMAGAĆ I WSPIERAĆ SPRZEDAJĄCYCH  TO ROBI SAME PROBLEMY. POWINNA BYĆ OPCJA WYBORU WIDOKU, PULPITU TYLKO OCZU PLASU MOŻNA DOSTAĆ 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@outletsiedlce, dzięki za podzieleniem się swoimi uwagami. Przekazałam je w odpowiednie ręce. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ciekawe kiedy allegro wprowadzi coś co będzie przydatne i pomocne tak kupującym jak i sprzedawcą bo jak na razie jest tylko zmuszanie do podnoszenia cen i utrudnianie pracy.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@mwmonety jest tam masa ludzi, którym trzeba wymyślić jakieś zajęcie. Co jest najprostsze ? oczywiście zmiana szaty graficznej i poprzestawianie ikonek z miejsca na miejsce. A, że potem my musimy to ogarnąć wszystko od nowa. W sumie kogo to interesuje, grunt, że robota wykonana 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@mikeza Za każde rozwiązanie nawet takie które mija się z celem i jest do niczego nie przydatne są premie a to napędza tworzenie takich pomysłów. 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@outletsiedlce ważne, że podoba się komuś kto to wymyślił, nasze zdanie już od dawna nie ma specjalnego znaczenia 😞

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

outletsiedlce jak krasnoludki co podglądały królewnę Śnieżkę : mnie też , mnie też , mnie też , mnie też 😁

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Spoko, damy radę

oznacz moderatorów

TOMak47
#8 Zapaleniec#

Masz racje. Strona rozjechana jak pas startowy !

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

Sam wygląd jest ok, tylko strona zbyt rozjechana. Źle to jest rozplanowane graficznie.

oznacz moderatorów

absolut2005
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów