anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widać ilości sprzedanych przedmiotów

Trendy-look88
#8 Zapaleniec#

Proszę o powrót do Allegro gdzie po wpisaniu szukanego przedmiotu było widoczne ile osób kupiło produkt.Bardzo dużo wcześniej kupowałam na Allegro ale po tych zmianach nie mogę nic odnaleźć .Strasznie dużo czasy zabiera wchodzenie w każdy przedmiot żeby zobaczyć ilość sprzedanych rzeczy.Od dłuższego czasu przestałam kupować na Allegro przez tą zmianę 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Trendy-look88 dalej widać, więc napisz coś więcej ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może nikt nie kupił w tej ofercie.

oznacz moderatorów

Trendy-look88
#8 Zapaleniec#

Widocznie uczestniczę w teście Allegro tylko dlaczego bez mojej zgody.Jak wyloguje się z mojego konta to wtedy widok jest taki jaki był i wszytko gra.Specjalnie muszę założyć inne konto do zakupów bo na tym co testują ciężko coś znaleźć trzeba się namęczyć 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Trendy-look88 Cześć. Podejrzewam, że korzystasz z widoku produktowego. Sprawdź proszę, czy masz możliwość rozłączenia ofert:

ko_alka_0-1647331556498.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka a Wy wiecie że coraz więcej klientów jest w....a tymi zmianami 😞 a wiecie że coraz więcej dużych firm otwiera swoje marketplace ( też mają darmowe wysyłki i ochronę, oraz łatwiej obliczyć prowizję i to stałą  ) a wiecie że można dojść do ściany i się mocno odbić, spaść na glebę  😄  Ogarnijcie się bo wszystko ma swoje granice jak mi 7 na 10 znajomych narzeka na allegro to już daje do myślenia 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Prawdą dla mnie jest że już nie da się przeszukiwać Allegro w poszukiwaniu towaru, trzeba najpierw się zorientować co jest co czyli np: w internecie i tu się szuka już konkretnej oferty z konkretną ceną, więc jak znajdę poza Allegro(a tam się lepiej zorientować) towar w lepszej cenie to tam kupię. Jeżeli przeglądanie byłoby łatwiejsze, bardziej przejrzyste to szukałbym tu na Allegro a tu jest jeden wielki bajzel.😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 @kostas11 Dzięki, że podzieliliście się swoimi odczuciami. Czy macie jakieś konkretne uwagi, które mogę przekazać do odpowiednich zespołów? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

absolut2005
#9 Pomysłodawca#

Tak, cała grupa kupujących pragnie, aby sortowanie wyników po cenie (od najniższej) sortowała tak jak na to wskazuje nazwa, czyli po CENIE.

Bo gdzie tu sens takiej nazwy sortowania, skoro i tak wtedy sortujecie po jakiś swoich dziwnych kryteriach  i niewiele kto wie że trzeba zjechać na dół i to wyłączyć.

Czyli reasumując: sortowanie po cenie niech sortuje po cenie. Tak wskazuje nazwa i jest ona jednoznaczna. Koniec kropka.

Bo za chwilę będę chciał kupić np. czapkę w kolorze białym, a wy mi wyświetlicie czerwoną, bo słowa w Waszym wydaniu mają jak widać inne znaczenie.

oznacz moderatorów

Trendy-look88
#8 Zapaleniec#

Nie nie korzystam z takiego widoku i nie mam możliwości rozłączenia ofert.Korzystam z widoku który Allegro właśnie testuje na wybranych przez siebie użytkowników ,nie wyraziłam na to zgody przez to moje konto nie nadaje się do robienia zakupów do czasu przywrócenia poprzedniego widoku a testy mogą trwać i do kwietnia 

oznacz moderatorów