anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widać moich ogłoszeń po wpisaniu tytułu w wyszukiwarkę.

AKrx7
#8 Zapaleniec#

Witam.

Chciałem podesłać ofertę moich ogłoszeń do klienta, podesłałem link do jednego z nich i poprosiłem o "wejście" w zakładkę "wszystkie przedmioty sprzedającego" Klient twierdzi że nic nie ma.

Sprawdziłem osobiście i faktycznie komunikat "nic nie znaleźliśmy"

Mam w tej chwili 112 ogłoszeń i widzę je tylko po "wejściu" w moje wszystkie produkty ( wtedy jest kompletna lista moich ogłoszeń)

Co ciekawe po skopiowaniu tytułu aukcji z tej listy i wpisaniu go w wyszukiwarkę (wszystkie kategorie) nie widać tego ogłoszenia. 

Sprawdziłem i na moim drugim koncie jest to samo!

O co w tym chodzi?

Pewnie dlatego mam takie wyniki sprzedażowe, skoro nic mojego nie widać.

Przykładowe ogłoszenie:

https://allegro.pl/oferta/50-lat-amg-mercedes-benz-oryginalna-czapka-bejsbol-14432392714

Proszę znaleźć coś innego we "Wszystkich przedmiotach sprzedającego" albo skopiować nagłówek i dać do wyszukiwarki.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

koltat
#11 Animator#

Ależ to bardzo proste, ze względu na fakt, że w ogłoszeniach informujesz o nie wystawianiu faktur, Twoje oferty są widoczne tylko dla kont prywatnych i tych firmowych, których właściciele sami włączyli sobie widok konsumencki.

Domyślnie oferty osób nie wystawiający faktur, nie są widoczne z kont firmowych.

-None-
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AKrx7 Zgadza się, jest tak, jak wyjaśnił już @koltat.

Widok konsumencki włączysz tutaj:

w_kiwi_0-1697185456061.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AKrx7
#8 Zapaleniec#

Czyli żeby mnie wszyscy widzieli bez ograniczeń musi być na zielono "widok Biznes" Tak? dobrze rozumuję?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@AKrx7 Tak i to u każdego z użytkowników musi być na zielono, albo gdy włączysz we wszystkich ofertach opcję "wystawiam faktury VAT"

oznacz moderatorów

AKrx7
#8 Zapaleniec#

Witam 

Dziś wszedłem na Allegro z pozycji telefonu i bez logowania.

Wpisałem po kolei kilka tytułów swoich artykułów i żadnego z nich nie widać.

Tylko na komputerze stacjonarnym po zalogowaniu się mogę i widzę swoje produkty.

Jak mam funkcjonować skoro nikt nie widzi moich wystawionych ogłoszeń?

Zastosowałem się do podpowiedzi ustawiłem na zielono "widok biznes" i jak widać dale to nic nie daje.

Nie mogę pisać że wystawiam faktury VAT skoro jestem ryczałtowcem i takich faktur nie wystawiam.

Co jest przyczyną takiego stanu rzeczy?

 

A kiedyś było zwykłe proste Allegro.... i komu to przeszkadzało:(

oznacz moderatorów

AKrx7
#8 Zapaleniec#

Nic z tego nie rozumiem ale teraz znowu widać produkty.

Może dlatego, że kilka razy przełączyłem widok z biznes na konsumenta i z powrotem.

oznacz moderatorów