anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę moich ofert w wyszukiwarce allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
klockiMieszko
#7 Wielbiciel#

Wpisując dowolną frazę w wyszukiwarce allegro, z aukcji które oferuję ( ponad 600 aukcji ) nie mogę znalezc ŻADNEJ !!!! Dopiero jak się wyloguję i wpiszę numer zestawu który oferuję to go widzę na liście aukcji w wyszukiwarce, będąc zalogowanym nie widzę żadnej.   Przykład ? 

 

Oferuję zestaw Lego 6262. Wpisując ta frazę będąc zalogowanym widzę 18 ofert ( w tym żadnego zestawu tylko jakieś elementy tego zestawu ). 

Wylogowuję się i wpisuje Lego 6262 ,i widzę 25 ofert w TYM MÓJ ZESTAW. 

 

inny przykład ?   

 

 Będąc zalogowanym Wpisuję w wyszukiwarce "Lego islanders "   ( oferuję elementy z tym związane )  

i widze 23 oferty , w tym ZADNEJ MOJEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Wylogowuję się i wpisuję LEGO islanders i widzę 82 OFERTY !!!!!!!!!!!!!! w tym moje 

 

O CO TUTAJ CHODZI , PRZECIEŻ TO JAKAŚ PORAŻKA JAK KLIENCI NIE MOGĄ ZNALEŻĆ moich ofert będac zalogowanym ????????!!!!!!!!!!

 

TYCZY SIĘ TO WSZYSTKICH MOICH AUKCJI NIE MOGĘ ZNALEŻĆ ŻADNEJ W WYSZUKIWARCE BĘDĄC ZALOGOWANYM !!!!! A JEST ICH PONAD 600

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@klockiMieszko bo masz konto Firma - widok Biznes i masz w ofertach że nie wystawiasz faktur to nie zobaczysz, zmień na widok konsumencki to wskoczą 🙂

Zrzut ekranu 2023-07-13 195016.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów
klockiMieszko
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję, od godziny zastanawiam się o co chodzi a pomogłeś mi w moment... Pozdrawiam Mieszko 

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@klockiMieszko allegro wprowadziło takie utrudnienie i nie wiem po co, teraz Twoi potencjalni klienci z kont firmowych nie widzą Twoich ofert 😞 najlepiej jak byś zmienił na wystawiam fakturę bo ograniczasz se zasięg a wielu nie wie żeby zmienić 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
klockiMieszko
#7 Wielbiciel#

dokładnie tak zrobię, jeszcze raz dziękuję. 

oznacz moderatorów