anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie wyświetla się promowana oferta

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego przestała się wyświetlać promowana oferta?. Wpisując w wyszukiwarce  frazy pod którymi powinna wyświetlać się oferta nie wyświetla się ona na żadnej stronie wyszukiwania. Proszę o informację co może być tego przyczyną.

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hadwao_net, dasz znać, o którą ofertę chodzi? I pod jakimi frazami się nie pojawia? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

Impregnacja czyszczenie zlewozmywaków granitowych 10748683964 - Allegro.pl

do tej pory wyświetlało się pod frazami impregnat do zlewów granitowych,  impregnat do zlewozmywaków, impregnacja zlewów granitowych. Ostatnio znacząco spadała sprzedaż tego przedmiotu więc zacząłem szukać o co chodzi. Wpisując te frazy na allegro zauważyłem że ten przedmiot się nie wyświetla.

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

gdzie mógłbym uzyskać informację  dotyczącą mojego problemu? proszę o podpowiedź.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net Twoja oferta jest widoczna dla klientów:

https://allegro.pl/produkt/plyn-quantum-0-2l-czyszczenie-wielofunkcyjne-971a2eb5-74f3-4460-8ff9-5bc0...

Prześlij linki do wyników wyszukiwania, o których wspominasz. Spawdzimy je.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

wpisując w wyszukiwarce allegro impregnat do zlewu granitowego, impregnat do zlewozmywaków, impregnacja zlewów granitowych ta oferta się nie wyświetla

https://allegro.pl/listing?string=impregnat%20do%20zlewu%20granitowego

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net Przekazałam tę sprawę do weryfikacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net Dostałam informację, że przyczyną problemu jest fraza, której wyszukiwarka nie łączy w tej chwili z Twoją ofertą. W nazwie jest “impregnacja”, więc “impregnat” się nie wyszuka. To samo z wyrazem “zlew” - w nazwie oferty jest “zlewozmywaków”. Jeśli wcześniej oferta była widoczna w wynikach, być może jej tytuł lub dane produktu były inne.  

Zespół odpowiedzialny za działanie wyszukiwarki potwierdził, że odmienne formy wyrazów zostaną dodane do ustawień, więc w ciągu tygodnia oferta powinna stać się dostępna w wynikach wyszukiwania podanej przez Ciebie frazy.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

produkt był do tej pory widoczny pod wpisywanymi frazami w wyszukiwarce. Zainteresowała mnie przyczyna nagłego spadku sprzedaży, wtedy okazało się że produkt się nie wyświetla pod wcześniej wspomnianymi frazami.

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

Witam, oferta nadal nie jest widoczna, a ja cały czas płacę za promowanie czegoś czego nie widzi klient. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net Twoja oferta jest widoczna tutaj.

la_nika_0-1663079836056.png

Zmiana o której pisała Natalia została częściowo wprowadzona. Wprowadzony został zlewozmywak jako synonim zlewu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

To nie ta oferta, chodzi mi o tą  ofertę     Impregnacja czyszczenie zlewozmywaków granitowych 10748683964 - Allegro.pl

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Potwierdzam.

Wpisałem sobie w wyszukiwarkę tytuł Twojej aukcji. Nie jest wyświetlana.

jaki z tego wniosek - teraz to co napiszesz sobie w tytule aukcji może nie mieć żadnego znaczenia. Allegro będzie wyświetlać aukcje wg swojego "katalogu produktów" - a wiadomo - ilość błędów i bzdur tam zapisanych jest wręcz porażająca.

Niestety, u mnie tez spadek sprzedaży - muszę sobie przejrzeć, jak wyświetlają się moje aukcje. Może mam ten sam problem - ja sobie coś wpisuję w tytuł aukcji - a Allegro to zmienia w wyszukiwarce. Nie wiem po prostu jak można to określić.

Dlatego też są zapewne problemy z wyszukiwaniami różnych przedmiotów po wpisaniu pewnych fraz. Dotychczas tak je wyszukiwałem, a teraz ich już nie ma.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

No to pięknie, może allegro zaraz sobie  wymyśli że oferta aby była widoczna w wyszukiwarce to trzeba będzie zapłacić koleją prowizję :). Trzeba będzie to jakoś wyjaśnić

oznacz moderatorów

motogruszek_pl
#8 Zapaleniec#

dokładnie spadek sprzedazy o 90% w produktach burdel straszny 

oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

proszę o odpowiedź

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. Wprowadzony został synonim słowa zlew, ale nie impregnacja dla impregnatu, dlatego po wyszukaniu hasła "impregnat do zlewu granitowego"  nie wyświetla się ta oferta, ponieważ jej tytuł to "Impregnacja czyszczenie zlewozmywaków granitowych".
Gdy wpiszemy "impregnacja zlewu granitowego" Twoja oferta jest od razu widoczna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

pod hasłem impregnat ta oferta już nie będzie się wyświetlać?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hadwao_net nie będzie. Jeżeli uważasz, że kupujący częściej wyszukują tych produktów pod hasłem impregnat to warto zastanowić się nad zmianą tytułu oferty (w trwającej ofercie jest to mozliwe tylko jeśli nie było w niej ofert kupna). 
Warto zwrócić uwagę, że po wpisaniu nazwy produktu - płyn quantum czyszczenie wielofunkcyjne, Twoja oferta jest również widoczna.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hadwao_net
#9 Pomysłodawca#

dziękuję za odpowiedź

oznacz moderatorów