anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie wyświetla zamówień

MAMY ROZWIĄZANIE!
unik_sklep
#11 Animator#

czy komuś również nie wyświetla zamówień? U mnie cały czas kręci się kółeczko, bez względu na urządzenie. Inne zakładki chodzą normalnie

oznacz moderatorów
104 ODPOWIEDZI 104
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Widać przysługuje wybranym, bo u mnie nadal nie robi. Za to integracja z Pocztą działa

oznacz moderatorów
media-home1
#9 Pomysłodawca#

CTRL i F5 jak komuś nie działa lub usunać cookies z przeglądarki i zacznie działać
Inpost i DPD juz zasysa zamówienia

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

Zaczeło działać ale póki co wczytałem strone i nie dotykam:) Jak podrukuje zamówienia dopiero cokolwiek rusze:)

oznacz moderatorów
recyklingpapieru
#7 Wielbiciel#

U mnie nie działa zakładka zamówienia w menadzerze to samo. Tak samo nie działa zakładka allegro finanse. Nie odpowiadaja na czacie. Teraz już nawet czat wyłączyli

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Witajcie, przepraszamy za awarię i utrudnienie Wam początku nowego tygodnia! Otrzymaliśmy informację, że problem został już naprawiony i zakładka Zamówienia powinna już działać bez problemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
TOPe-commerce
#13 Ambasador#

Zakładka już działa choć strasznie wolno, możliwe że przez ilość osób nagromadzonych które aktualnie korzystają.

 

A do Ciebie @la_nika mam ogromną prośbę w wolnej chwili sprawdź proszę e-mail (dość ważna kwestia dla SAG)

oznacz moderatorów
Client:41287007
#8 Zapaleniec#

witam, mam ten problem że nie wyświetla zamówień produkty wystawiałem na allegro lokalnie lecz żeby zrobić zwrot pieniędzy klientowi muszę mieć te zamówienia właśnie w tej zakładce zamówień by nimi zarządzać proszę o pomoc

oznacz moderatorów
Client:41287007
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41287007 W przypadku zamówień z Allegro Lokalnie nie zwrócisz pieniędzy przez nasz system. Pozostaje kontakt z klientem w celu ustalenia danych do zwrotu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:41287007
#8 Zapaleniec#

dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
Client:41287007
#8 Zapaleniec#

witam, mam ten problem że nie wyświetla zamówień produkty wystawiałem na allegro lokalnie lecz żeby zrobić zwrot pieniędzy klientowi muszę mieć te zamówienia właśnie w tej zakładce zamówień by nimi zarządzać proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
protest321
#9 Pomysłodawca#

Problem dziś znowu od samego rana. Nie pobiera zamówień 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 Po wyczyszczeniu danych przeglądarki (plików Cookies) problem nie powinien już występować. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
protest321
#9 Pomysłodawca#

Niestety nic nie pomogło. Zmiana przeglądarek też. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 Mogę Cię prosić o zrzut ekranu i dokładne opisanie problemu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
protest321
#9 Pomysłodawca#

wysyłam allegro nie pobiera zamówień. Kółko się kręci od aktualizacji a na liście pusto.

Jak przy zamówieniu od klienta kliknę przesyłka to pojawia się w wysyłam allegro. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 Prześlę Twoje zgłoszenie do działu technicznego ale potrzebuję zrzutu ekranu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
protest321
#9 Pomysłodawca#

allegro.jpg

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@protest321 Na zrzucie nie widać szczegółów, jest zbyt słabej jest jakości. Widzę, że udało Ci się pobrać wszystkie zamówienia, bo ostatnie zamówienie jest z 13.12.2021 r. z 09:55. Wszystko powinno działać poprawnie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
protest321
#9 Pomysłodawca#

Nadal nie pobiera zamówień. Nie aktualizuje tez statusu transakcji. Pokazuje że w realizacji a ma status wysłane.  

Przesyłki się dodają tylko w wypadku kiedy w każdej transakcji po kolei kliknę przesyłka i mnie przeniesie do wysyłam.allegro

Zbiorcze pobierania nie idzie. Załączam zrzut ekranu gdzie brakuje min 2 przesyłek i widać że statusy są nie poprawne. 

Dziś wszystko przez inpost musiałem a dla innych firm każdą przesyłką osobno dodawać.

Nie pomaga zmiana przeglądarki, usuwanie ciastek i  nawet restart komputera.  


allegro.jpg

 

oznacz moderatorów