anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wyświetlające się aukcje i problemy z kontem

Czytajnikpl
#8 Zapaleniec#

Notorycznie mamy problemy z kontem Allegro, albo nie można wystawiać aukcji (błąd zgłaszany Allegro - naprawiony po ciężkich bojach aby Allegro przyznało się w końcu, że to ich wina po prawie tygodniu). Obecnie od jakiegoś czasu znikają nasze oferty z wyszukiwarki Allegro. 

Poniżej przykładowa oferta (przypuszczamy, że nie wyświetla się około 3000 ofert).

Nr oferty.: 13145671625

Mam nadzieję, że otrzymamy tym razem normalną pomoc w rozwiązaniu tego problemu bez szukania winy po naszej stronie jak to było ostatnio. 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Czytajnikpl Czy możesz dodać link do strony wyszukiwania, w której nie widzisz wspomnianej oferty? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Czytajnikpl
#8 Zapaleniec#

podeślę kilka innych przykładów bo tą książkę pracownik zdążył już edytować i teraz jest aktywna

oznacz moderatorów

Czytajnikpl
#8 Zapaleniec#

oferta 13145637263

brak w wynikach wyszukiwania https://allegro.pl/listing?string=9788362716005&order=p

i mamy takich kilka tysięcy przypadków

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Czytajnikpl tę ofertę również znajduję, ale nie wystawiasz w niej faktury, więc sprawdź proszę czy masz włączony "widok dla konsumenta". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Czytajnikpl sprawdziłam to i ta oferta jest widoczna zarówno szukając przez jej numer jak i tytuł, jak i EAN. W wyszukiwaniu jakie podesłałeś, hasłem wpisanym w wyszukiwarkę było "John Lenon", a tytuł oferty to "John Lenin". 
Rozumiem, że oferta o podanym numerze jest tylko przykładem, jeśli chodzi o pozostałe to czy we wszystkich wystawiasz fakturę? Jeśli nie, a to ich nie widać, to sprawdź proszę, czy masz włączony widok dla konsumenta:

la_nika_0-1707317543784.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów