anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niepoprawne połączenie produktów na allegro

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Krótko i na temat

Mam status oficjalnego sprzedawcy danej marki, sprzedaję produkt który częściowo jest w waszym katalogu, ale uwaga, inni sprzedawcy mają źle przypisany swój produkt (mówimy tutaj o innych kodach ean, symbol producenta, wielkość produktu itd itd)

Odkąd Wam to zgłaszam macie to w dupie i nie widzicie problemu, a tak się chwalicie ładnie w waszych artykułach:

Produkty odróżniamy od siebie na podstawie parametrów, takich jak: 

  • Marka
  • Model
  • Kod producenta
  • numer GTIN (EAN, ISBN, ISSN).

    No jak widać nie, sam chciałem Wam dużo poprawić w katalogu, ale jak odrzucacie zmiany i wiecie lepiej co oferuje producent to chyba jesteście najlepsi 😉
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie jesteś pierwszy ani ostatni który dostaje po przysłowiowej d....ie zasadami tej produktyzacji i przypisywaniu produktów do katalogu allegro . Najlepiej wychodzą na tym sprzedawcy towarów o niskiej jakości z mniejszymi cenami a ci co chcą coś fajnego wprowadzić na rynek stają się często ofiarami opinii o podobnych produktach wystawianych przez tych co chcą zapchać rynek towarem popularnie zwanym "badziewiem".

oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Najgorsze jest to że dostałem od producenta zdjecia, opis techniczny oraz dane których nie ma dostępnych w internecie bo są traktowane jako serwisowe to i tak allegro wie lepiej.

Z publicznych danych wiadomo marka, model, kod wewnętrzny producenta, kod produktu, kod ean, zdjęcia no ale co ja mogę wiedzieć 🙂

 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

To jest standardem na Allegro. Ktoś inny wprowadził błędne dane. 

Chcesz, masz ochotę - to walcz i zgłaszaj.

Ja odpuściłem - zgłaszam przedmioty, Allegro odpisuje, że kod EAN jest prawidłowy. Mnie ręce opadają. Lub chce łączyć moją ofertę z kompletnie innym produktem z katalogu - nie zgadzam się z tym i moja oferta zostaje wystawiona bez powiązania z katalogiem. 

Jednak "termin się zbliża" - moje oferty zostaną powiązane z różnymi głupotami z katalogu.

Niestety - ja za darmo nie będę odwalał roboty za pracowników Allegro i nie będę zgłaszał poprawek. Ostatnio zgłosiłem poprawki - nie zostały uwzględnione - bo pracownik Allegro ma większe kompetencje, większą wiedzę na temat wszystkich produktów wystawianych na Allegro niż ja - bardzo wąska grupa produktów, wyspecjalizowana branża, ponad 20 lat handlu tymi przedmiotami, ciekawe, ile ten pracownik Allegro ma doświadczenia, żeby wydawać takie decyzje. Ma jakieś doświadczenie w tym temacie (czyste techniczne), ma chociaż ponad 20 lat (ja tyle czasu sprzedaje na All), zaznajomił się ze sprzedawanym towarem - nie, nie zaznajomił się. To jestem w 100% stwierdzić. Dokładne zaznajomienie się z towarem przez pracownika Allegro, jego specyfiki, parametrów, dostępności, cen, zmian w produkcji itp. to co najmniej godzina czasu. Żaden pracownik serwisu Allegro tego nie zrobi - sprzedawcy otrzymują jedynie "ogólnikowe" wypowiedzi. Allegro po prostu brakuje specjalistów, którzy mogą się konkretnie  wypowiedzieć w ściśle określonych branżach.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PartsPC_pl czy możesz podać szczegółowe informacje na temat tych produktów, kod EAN po którym będę mogła go odnaleźć i sprawdzić, dlaczego Twoje sugestie zostały odrzucone? 
Zespół produktyzacji pracuje nad wprowadzeniem specjalnej ścieżki weryfikacji błędów w produktach i ogólnie całego programu dla marek/producentów. Ekspertka podzieliła się tą informacją tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PartsPC_pl dziękuję, dla tego produktu jedyna odrzucona sugestia dotyczyła zmiany nazwy produktu w katalogu. Sprawdziłam parametry identyfikujące i podany kod EAN jest przypisany do tego produktu. Do tego produktu przypisane są cztery oferty, które mają podane parametry idnetyfikujące zgodne z produktem (markę i kod EAN).
Jaki według Ciebie jest tutaj nieprawidłowy parametr? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PartsPC_pl
#8 Zapaleniec#

Rozmawiajmy o ofertach zapiętych do głównego produktu 😉

Na dniach wyślę pełną listę produktów i błędów w katalogu

oznacz moderatorów