anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niesłusznie wystawiony negatyw

MescotCompany
#12 Orędownik#

Sprawa wygląda następująco: kupujący otrzymał grę, aktywował ją, wystawił negatywa bez podania przyczyny i napisał, że chce zmienić go na ocenę pozytywną. Prośba wysłana i od tego momentu kontakt się urwał. Oczywiście kupujący loguje się na Allegro i odczytuje wiadomości. Przez tą złą niesłuszną ocenę moja jakość sprzedaży spadła do tego stopnia, że w tym miesiącu raczej już nic na Allegro nie sprzedam. Przy 26 pozytywach i 1 negatywie nie mam szans. Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Możesz napisać do Allegro jeżeli ocena narusza regulamin to usuną.https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Negatyw bez komentarza, a kupujący sam zaproponował zmianę. Allegro wysłało do kupującego prośbę o rozwiązanie sprawy, ale to nic nie dało.

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Wiesz... klientowi nie bardzo zależy, może zapomniał, może ma ważniejsze sprawy na głowie. Spróbuj może zadzwonić, albo wysłać sms z wyjaśnieniem dlaczego to dla ciebie takie ważne.

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

Był dzisiaj na Allegro kilka razy i usunięcie tego to jedno kliknięcie, więc nie wiem o co chodzi, skoro sam to zaproponował. Rozumiem gdyby produkt był wadliwy, ale nie jest. Ogólnie kicha się zrobiła na Allegro i jest coraz gorzej.

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

Był, ale może nie czyta wiadomości, bo mu się nie chce. Albo tylko na szybko coś kupuje i ucieka. Najpewniej zapomniał o sprawie, bo dla niego to nie jest ważny temat. Spróbuj po świętach telefonicznie lub sms - kolejnego negatywa za nękanie już nie dostaniesz 😛

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Zapewnie nie chce usunąć z jakiegoś powodu, może dla zabawy, może wcześniej podpadłeś, nie wiadomo dlaczego tak robi.

oznacz moderatorów

MescotCompany
#12 Orędownik#

A idź pan z czymś takim. Sprzedaż obniżona i nic z tym nie można zrobić. Muszę czekać miesiąc.

oznacz moderatorów

MrMarco
#13 Ambasador#

@MescotCompany  uroki systemu subiektywnych ocen na Allegro...

oznacz moderatorów