anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieterminowa wysyłka a brak paczkomatu w systemie

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Klientka składając zamówienie z wysyłką InPost wybrała paczkomat (WAW16N), który nie znajduje się obecnie w systemie. System Allegro pozwolił go wybrać jako miejsce docelowe natomiast Manager InPost już go nie widział.

Klientka mimo prób kontaktu nie podała innego paczkomatu docelowego przez kilka dni. Działające paczkomaty w pobliżu niedziałającego otrzymałem od InPost. Przesyłka została nadana do jednego z nich.

Mam pytania w związku z tym - dlaczego mogło mieć miejsce coś takiego, że klient wybiera docelowy paczkomat, do którego nie można nadać przesyłki. Drugie pytanie - dlaczego liczycie to do statystyk wysyłek?

zamówienie 

7593fd61-2b7e-11ed-b742-37155578123c

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep miałem dzisiaj to samo , ale szczęśliwie z kontaktem telefonicznym problemu nie było mailowy nie skuteczny.

Paczkomat BER01M

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@atechnik_sklep, w takiej sytuacji pamiętaj, że możesz napisać do nas. Chętnie pomożemy w kontakcie z kupującą.

Informacje na temat sprawnych i niesprawnych paczkomatów przekazuje przewoźnik. Jako serwis nie wiemy, które paczkomaty przewoźnika mają awarię itd. (to InPost jest ich właścicielem).

Rozumiem, że nie jest to komfortowa sytuacja. Napisz do nas przez ten formularz. Opisz tę sprawę, napisz w jakim paczkomacie nadałeś przesyłkę, itp. Skontaktujemy się z InPost, aby potwierdzić awarię pierwotnego paczkomatu. Być może uda się wykluczyć to zamówienie z Jakości sprzedaży.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów