anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwi sprzedawcy, rozpowszechniający pirackie kopie oprogramowania

untitlednick
#8 Zapaleniec#

Konto użytikownika: https://allegro.pl/uzytkownik/Maniiek123?bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-2-0112

Oferta która mnie zainteresowała: https://allegro.pl/oferta/magix-sony-vegas-18-pro-17-pl-9859893286

 

Nawiązałem kontakt ze sprzedającym aby wyjaśnić moje wątpliwości i czegoś to się dowiedziałem:

- sprzedaje jako firma nie mając konta firmy (skąd klient ma o tym wiedzieć?)

- może wystawić FV ale nawet nie chce podać NIP-u firmy

- nie chce podać telefonu kontaktowego (a z tego co pamiętam jest obowiązkowy)

- przedmioty które sprzedaje są wersjami całkowicie pirackimi i crack-owanymi - przykładem może być pierwszy z brzegu Sony Vegas w polskiej wersji językowej - który nigdy nie wyszedł.

 

Konkluzja: dlaczego allegro nie blokuje takich [edycja], ich kont, lubi nie umożliwia zgłoszenia poprzez jasne opisanie problemu? Czemu/komu ma to służyć?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

dawal50
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ a czymże wyróżniała się usunięta oferta od pozostałych że akurat usunęliście zalinkowaną a pozostałe na koncie nie? Czemu mi się wydaje, że Jakby kolega zalinkował inną z tych 28 ofert to wtedy by się okazało że ta inna zalinkowana zostałaby usunięta.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dawal50 Głównie tym, że została tutaj przytoczona, a co za tym idzie jej dotyczyło moje zgłoszenie, które przekazałam dzięki Wam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ "a co za tym idzie jej dotyczyło moje zgłoszenie"

"Sprawdziliśmy dokładnie tę ofertę i już ją zablokowaliśmy. Inne oferty tego Sprzedającego sprawdzimy i jeśli stwierdzimy naruszenie zasad, podejmiemy kolejne kroki. "

oznacz moderatorów

untitlednick
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, szacun.

oznacz moderatorów