anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy kupujący

marcin_Stachu
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Kupujący zakupił produkt, użył i oddał. W tytule zwrotu napisał, że produkt jest nie trwały. Odliczyłem mu ze zwrotu 1/3 wartości bo produkt był nowy, nieużywany, a odesłał mi użyty nie nadający się do ponownej sprzedaży jako nowy.

Teraz po pomniejszonym zwrocie twierdzi, że nie używał mimo że jako powód zwrotu opisał jak powyżej, do tego widać ewidentnie porównując z drugim produktem, że jest ubytek.

Pomijam sposób w jaki pisze ze mną w dyskusji, ale ze 149 zl zwrócone ma 105 zl, a moderator allegro namawia gościa do programu ochrony kupujących. Czy allegro promuje takich nieuczciwych kupujących?

Jaki jest procent szansy na powodzenie zwrotu z takiego programu? Przecież to będzie jasne oszustwo już nawet ze strony allegro...kupuje używa i oddaje. Żadnej ochrony dla sprzedających 

Zastanawia mnie to bardzo jak sprzedawca na tym portalu ma się bronić przed takimi kupującymi.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Marcinstm
#7 Wielbiciel#

Słabo trochę ze moderator nie potrafi merytorycznie odpowiadać tylko blokuje gościa który dobrze pisze ale nie zgodnie z wizją moderatora 

Kupujący podchodzi pod składanie gróźb karalnych i bierność Allegro jest dziwna. 
promowanie patologicznych zachowań i przymykanie oka na takie zachwiwania. 

 

oznacz moderatorów