anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieustanny błąd przy wystawianiu aukcjach.

allento_pl
#7 Wielbiciel#

Allllllegro ^^ Nie mam już powoli sił do wystawiania aukcji.
Przy wystawianiu nowego ogłoszenia lub wystawienie podobnej aukcji (zmieniając parametry, zdjęcia itp.) otrzymuje błąd: Podczas wznowienia oferty wystąpiły błędy ->Aktualizacja tego cennika nie jest dozwolona. Zamiast wystawić 20 aukcji, wystawiam 3 - 4. Jest to niesamowicie męczące. Dla przykładu załączam zdjęcie.
Proszę o rozwiązanie problemu. Już raz pisałem o tym.
175CEA59-E97E-41AA-B59E-FFCC47E74F05.jpg.png

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Czy w tych ofertach masz przypisany cennik dostawy?

Ja kiedyś miałem oferty gdzie ręcznie był wpisany sposób dostawy bez cennika i też musiałem poprawiać.

Możesz grupowo zmienić cennik dostaw do wszystkich ofert, które chcesz wznowić, dopiero potem wystawić ponownie

oznacz moderatorów

sp2jyr
#8 Zapaleniec#

Mam od niedawna podobne problemy... Jakiś nieuk co jakis czas zmienia zasady. Nigdy na lepsze. Problem z dzisiaj ...

Zakonczyła mi sie aukcja :

https://allegro.pl/oferta/modul-mocy-igbt-toshiba-mg150q2ys51-8525436693

Okazuje sie ze w magazynie jeszcze dwie sztuki.

Próbuje wznowic na wszelkie sposoby i guzik.  System wymaga ode mnie jakiś parametrów o których nie mam pojęcia . Czy mam sie przenieść na **piiip** ! I tak już cześciowo przeniosłem sie na **piiip**. Tam po angielsku i nie ma żadnych problemów !!

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No niestety, ale allegro sobie wymyśliło, że teraz kod producenta, model i inne **piiip**oły mają być wymaganymi parametrami, a opis nie może zawierać słów "gwarancja", "wysyłka", numeru telefonu też nie może być no i może on zawierać tylko opis produktu. Inaczej, wszystko co kiedyś było w szablonie aukcji, teraz jest porozrzucane po całym serwisie. 🤣

Ja to chciałbym wiedzieć po co wymagają kody produktu. Czy one naprawdę są dla kupujących tak ważne?

I tak to pewnie wprowadzili tylko dla własnego katalogu, żeby "szybko" wystawić produkty. Szkoda tylko, że wszyscy wpisują złe parametry 🤣🤣

oznacz moderatorów

allento_pl
#7 Wielbiciel#

Ale nawet gdy wystawiam nową aukcje i wybieram cennik to mam taki błąd ;/

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@allento_pl Abyśmy mogli to sprawdzić, prześlij mi proszę numer przykładowej oferty. Mam jeszcze jedno pytanie  - czy ten komunikat pojawia się zarówno podczas wystawiania zupełnie nowego ogłoszenia jak i ze szkicu? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

sp2jyr
#8 Zapaleniec#

Przy wzawianiu i wystawianiu nowej, lub podobnej to samo. Nikt nie pomógł skutecznie  ...

 

oznacz moderatorów

allento_pl
#7 Wielbiciel#

Po co mam kolejny raz wysyłać skoro i tak to nic nie zmieni ?
Pytam poważnie.
Jak mam wysłać numer oferty, skoro to występuje nawet przy wystawianiu NOWYCH AUKCJI.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@allento_pl  tak dla pewności, możesz wybrać inny cennik albo stworzyć nowy i spróbować jeszcze raz?

oznacz moderatorów

sp2jyr
#8 Zapaleniec#

U mnie to nie sprawa ceny.TO opanowałem

Mam podac producenta , znam - podaje

Mam podac model , znam - podaje

 

I mam podać trzecie, kod czy coś takiego nie znam i znać nie mogę bo przedmiot z recylkingu ma z 10 lat.

Ja nie podam nic - błąd

Jak coś zmyślę błąd

taka heca.

Sprzedaję na Allegro od wielu lat. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakaś nowatorska zmiana mi sie spodobała. Sprzedawca jak ma sklep to np: denaturat stawia w tym samym miejscu na pólce od 20 lat. Każdy chcący kupić denaturat wchodzi do slepu i od drzwi patrzy w to miejsce. Widzi , ulga - kupuje. A ONI nieustannie coś zmieniają !!

 

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Miałem kiedyś taki sam problem, spróbuj zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji lub zmienić ją na inną, jak się okazało używałem wtedy niezaktualizowanej wersji chrome'a, jak wszedłem na Safari udało mi się bez problemu wystawić ofertę. 

oznacz moderatorów

sp2jyr
#8 Zapaleniec#

Opanowałem. W charakterystyce przedmiotu, w trzech oknach do wypełnienia wpisałem nie to co wiem tylko głupoty i system to łyknął.... 

oznacz moderatorów

allento_pl
#7 Wielbiciel#

Patologia.
Przecież Allegro wskazuje że to błąd cennika haha 🙂

oznacz moderatorów

allento_pl
#7 Wielbiciel#

Robiłem na dziesiątki różnych sposób i nic nie pomaga ;/
Do dzisiaj mam z tym problem.

oznacz moderatorów