anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niewłaściwe dane dostawy - problem z dostawą

Ingoria
#8 Zapaleniec#

Hej słuchajcie mam taki problem i chciałbym się Was poradzić 

Jeden z klientów dokonał u nas zakupu produktu. W zakładce dane dostawy podał adres i numer telefonu. 

Następnego dnia otrzymaliśmy od kuriera zgłoszenie, że dany adres dostawy jest błędny i kurier nie może dostarczyć paczki. 

Zadzwoniliśmy pod numer telefonu podany w adresie dostawy, niestety ale osoba która odebrała była starszą Panią i nie miała pojęcia o co chodzi, mówiła, że dzwonił kurier w tej sprawie jednakże ona nic nie zamawiała to nic nie będzie odbierać. 

Próbowaliśmy również skontaktować się z kupującym pod numerem podanym w danych kupującego. Niestety numer jest błędny i słyszę komunikat numer nie istnieje. 

Napisałem więc maila do kupującej. 

No i oczywiście afera. Kupująca stwierdziła, że paczka nie jest nadawana na numer telefonu tylko na adres a adres który podała jest prawidłowy. Problem w tym, że dla kuriera nie jest i nie może dostarczyć paczki. 

Pisałem w tej sprawie do allegro aby kupująca pilnie się z nami skontaktowała i podała prawidłowe dane. jednakże żadnej odpowiedzi nie otrzymałem od kupującej. 

Jak rozwiązać taką sytuację? Podejrzewam, że otrzymamy za to negatywa a chcielibyśmy tego uniknąć. 

Z góry dzięki za podpowiedź 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ingoria jeśli kurier nie może dostarczyć przesyłki z powodu błędnego adresu, a kupująca nie przekaże prawidłowego adresu, to niewiele można zrobić. Przesyłka wróci do Ciebie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ingoria
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś wie jak allegro zapatruje się na takie sytuacje? Czy jest jakaś pomoc dla sprzedających w takich sytuacjach? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli wynika z tego że kupujący celowo wprowadził błędnie nr. telefonu, nic z tym nie zrobisz, Teraz tylko uważaj możliwe że będzie 'negatyw".

oznacz moderatorów