anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam tylko zaznaczony INPOST do wysłki tego samego dnia, naprawcie błąd !!!!!!!!!

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

Mam ustawiony tylko INPOST z wysyłką tego samego dnia, a każecie mi wysyłać wciąż innymi formami wysyłek tego samego dnia, choć nie mam tego ustawionego. Skutecznośc wysyłki też wyłączyłem. O co chodzi ? 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zaproszenia-C13 gdzie dokładnie widzisz tę informację? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

Tą informację widzę, jak klent  zakupił towar, że jeszce dziś mam to wysłać, firmą UPS, DPD albo POCZTA POLSKA, choć odznaczyłem to w "ustawienia godzin skałdania zamówień". Zostawiłem tylko firmę INPOST. Problem w tym, że już jedno zamówienie lezy bo nigdzie już nie przekaże UPS bo przyjeźdza o 12:00, zabiera i drugi raz nie wróci.

A na koncie innym kartki13 to nawet do godz. 16:00 musiałem wysyłać, może i firmą INPOST ale dlaczego, jeśli mam to tylko do 15:30 ? ,od dawna mam wysyłke tego samego dnia do godz. 15:30. Wczoraj wyłączyłem wszystkie wysyłki tego samego dnia ( wszystkie firmy kurierskie ) oprócz INPOST, ale już ktoś mi napisał, że musze mieć ustawione do każdej firmy, że wysyłam np. do 1:00 w nocy, a nie że w ogóle odznaczam bo takie cuda będą się dziać. Jak wy to liczycie ? Robicie tylko problem sprzedawcy. Prosze o informację, jak mam to w końcu ustawić, aby tylko firma INPOST była do godziny 15:30 i ani miniuty dłużej. Ja muszę to zawieź 15 km i mam czas do max. 17:00.. Proszę o radę.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@zaproszenia-C13 czegoś nie zrozumiałeś, godzinę graniczą sobie ustawiasz ... jeżeli w ofercie masz czas wysyłki 24h to część przesyłek musisz nadawać tego samego dnia WSZYSTKICMI dostępnymi przewoźnikami 😉 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zaproszenia-C13 to tak nie zadziała , jeśli deklarujesz wysyłkę 1 dzień czy natychmiast to dotyczy wszystkich przewoźników ,możesz tylko manipulować godziną graniczną , jeśli jej nie ustawisz to system będzie do końca dnia tak pokazywał .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria jeśli jej nie ustawisz to system "ustawi" ją za Ciebie, jedną dla wszystkich przewoźników. Jeżeli nie ustawisz dla jednego przewoźnika system wykorzysta wyliczoną godzinę dla niego.

oznacz moderatorów

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

ok, to już rozumiem, ale dlaczego mimo ustawionej przesyłki INPOST do godz 15:30, allegro każe mi wysyłać do 16:00 tą firmą. 2 godziny wcześniej zmieniłem już i ustawiłem Allegro ONE DPD I UPS , zwykłe DPD , zwykłe UPS, POCZTA, że wysyłam do godz. 1:00 ( w nocy ) a tylko INPOST do 15:30 .. Tu to już raczej jakiś błąd.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Nauka nie idzie w las.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek wiem ... wiem ... mądry jestem bo sam w to kiedyś wdepnąłem .

oznacz moderatorów

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

czyli jak ustawiłem Allegro ONE DPD I UPS , zwykłe DPD , zwykłe UPS, POCZTA, że wysyłam do godz. 1:00 ( w nocy ) a tylko INPOST do 15:30 to od jutra będzie ok ? 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@zaproszenia-C13 za mało danych xD Jeżeli nie masz tam ostrzeżeń, że wysyłasz za mało przesyłek zgodnie z deklaracją ... to teoretycznie powinno 😉 Praktykę sprawdzisz sobie jutro rano sprawdzając jaki masz przewidywany czas dostawy. 

oznacz moderatorów

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

To akurat wiem, że rano sprawdzę - oby zadziałało 🙂 dzięki za informację

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zaproszenia-C13 tak , zadziała , mam podobnie , gra i buczy .

oznacz moderatorów

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

Dziś jest już godz 8:00, ustawiłem dla wszystkich przesyłek godzine graniczną 1:00 ( w nocy ) , a tylko INPOST do 15:30, dlaczego dziś jest to samo i pokazuje , że jutro w punkcie np. Allegro One ? Czy możecie to sprawdzić ?

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@zaproszenia-C13 prawdopodobnie zbyt dużo przesyłek wysyłasz niezgodnie ze swoją nową deklaracją 😉 

oznacz moderatorów

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

HolaOla  dostanę jakąś informację ??????

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@zaproszenia-C13 Adaś ....zapisałeś nowe ustawienia ?.... sprawdź 

oznacz moderatorów

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

wszystko jest zapisane, ustawione, od 7 lat sprzedaje, mają gdzieś moje ustawienia i podają tak, jakby nie miał wyłączonej skuteczności wysyłki, mam już dość.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@zaproszenia-C13 Czy możesz wskazać mi przykład takiego zamówienia dla metody innej niż InPost? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

zaproszenia-C13
#8 Zapaleniec#

wczoraj już było za późno ale prosze dzisiaj : 9926679099

Oprócz inpost, wszystko do 9:30, kurier DPD odebrał paczki, a ja dalej będą musiał dzisiaj wysyłać .. 

oznacz moderatorów