anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe opłaty o dopłaty 29 luty :(

kostas11
#21 Demiurg#

Nie wiem co ma to na celu ale już zaczyna być to dziwne i nie zrozumiałe 😞

Sprzedałem produkt za 69 zł marża 30 % prowizja 10 zł smart 3 zł kartonik 2 zł zostało mi 1 zł jak chcecie się pozbyć małych firm to dajcie w regulaminie limity obrotów czy zamówień i skończcie zabawę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mikeza
#20 Guru#

@kostas11 niestety w takim przedziale cenowym i takiej marży nie ma bata, żeby zarobić. Prowizja i dopłaty do smarta zabijają sprzedawców. a gdzie koszty opakowania, praca poświęcona na przygotowanie do wysyłki i wiele innych.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mikeza myślę że to celowe działanie, dla nas szkodliwe a serwis pewnie ma swoje plany i wyliczenia 😉 poczekajcie z dwa lata zobaczycie ile małych firm odpadnie a zostaną duzi i allegro OSA 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Wygląda na to że tylko mówią że nie mają zamiaru nikogo wyganiać ale działania jakie są obecnie wskazują że najlepiej by było jakbyśmy sami zrezygnowali z handlu na tym portalu. Drobny i uczciwy sprzedawca nie jest tu już chyba potrzebny .

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Osz na potęgę Kaczego Kota !!

Pierwszesssssss.jpg z brzegu dziś z tych najtańszych u mnie.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@kostas11 Zarobiłeś 1 zł, ty pazerna hieno! 😉

A TY w ogóle się na starasz dla serwisu...... gdybyś jeszcze sprzedał to na promowaniu, to Allegro byłoby happy z 75% dodatkowej prowizji. Byłbyś stratny? To masz dążyć do wyjścia na zero i się w ogóle cieszyć, że możesz gościć ze sprzedażą na tym portalu.

Acha, i jeszcze ADSy w kolekcjach podrożały w połowie lutego +100%....

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@drekenzes mi nawet przez myśl nie przeszło żeby zarabiać na allegro, jak bym miał możliwość to oddał bym nawet tę złotówkę, jaki to prestiż sprzedawać na allegro, wart jest każdych pieniędzy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów