anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe zasady Allegro Kurier DPD od 16.04 a Furgonetka

metto-group
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 🙂

Czy w związku z nowymi zasadami szansa na "darmową" wysyłkę dla klientów jest tylko i wyłącznie przy wysyłce w ramach Allegro Kurier DPD? Jak zmieniłem na normalny Kurier DPD to ikona Smart znikła przy ofertach.

Do tej pory wysyłaliśmy seryjnie paczki DPD Z Furgonetki, bo raz, że dużo wygodniejszy interfejs niż bezpośredno w panelu DPD to i mamy niższe ceny w Furgonetce niż na warunkach umowy z DPD.

Rozumiem, że wysyłając dalej Furgonetką już zwrotu 8 zł z Allegro nie będzie skoro znikła ikona Smart. Widzę, ze Furgonetka normalnie nalicza za taką wysyłkę nową Allegro Kurier DPD po 16.04..

Super ułatwienia.

Poprawcie mnie proszę jeśli coś się nie zgadza 😕

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

1. zniknęła bo dałeś cenę za wysoką 🙂

2. jak zniknie smart to dopłaty nie ma 😞

Wysyłaj furgonetką daj w opcjach Kurier DPD i ustaw cenę 12,99 zł będzie smart i zwrot 8 zł 🙂

Ps. Jak masz Allegro Kurier DPD i nadajesz furgonetką to masz podwójnie pobraną opłatę 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

metto-group
#7 Wielbiciel#

Nie dałem ceny za wysokiej :). Mam cały czas i miałem 12 zł za DPD. Dziś zmieniłem testowo z Allegro Kurier DPD na Kurier DPD z tą samą ceną 12 zł i przy ofercie znikła ikona SMART.

Wniosek taki, żeby klient miał darmową wysyłkę DPD musimy nadawać paczki Smart z kurierem przez panel DPD a resztę z Furgonetki 😕

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

To nie to, skoro cena jest 12 zł to nie powinien Ci zniknąć smart, musi być inna przyczyna 😞

Co do drugiego jak zostawisz Allegro Kurier DPD i nadasz przez furgonetkę zapłacisz podwójnie i w smarcie i poza nim 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

metto-group
#7 Wielbiciel#

Ok, wróciło, dzięki :). Może coś się odświeżało za długo po zmianie :).

To jeszcze jedno pytanie jeśli można ;). Do tej pory nie wysyłaliśmy InPostem do paczkomatów. Widzę, że jak wybiorę zwykłe Paczkomaty 24/7 to nie ma opcji smart dla InPostu. Musi być aktywna opcja Allegro Paczkomaty 24/7 InPost - w tej opcji nic się nie zmienia w systemie dopłaty do wysyłek i mogę sobie wysyłać z Furgonetki czy z czego tam chcę? 🙂

 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Nie ustawiaj paczek Allegro kurier DPD jesli wysyłasz przez furgonetke

 

Furgonetce zaplacisz jako wykonawcy, a allegro naliczy 11,99zl nie wiem za co.

 

oznacz moderatorów