anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy formularz nadawczy szablon

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, gdzie w nowym formularzu nadawczym mogę wpisać na stałe rozmiary paczek DPD? Teraz do każdej przesyłki muszę wpisywać osobno

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Cześć. W tym momencie nie ma takiej możliwości - pracujemy nad nią i funkcja zbliżona do szablonów będzie wkrótce dostępna.

Jesteśmy otwarci na sugestię - Twoja opinia może nam pomóc w udoskonalaniu WzA. Czy możesz dać znać, czy od formularza oczekiwałbyś stałych wymiarów? Jakichś zdefiniowanych przez siebie, podpowiedzianych na podstawie ostatniej nadanej paczki, czy może jeszcze coś innego? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Chciałbym, żeby była taka funkcja szablonów jak starym widoku. Mogę zapisać kilka szablonów. Wysyłam paczki 110x30x30 15kg i 40x40x20  30kg. W nowym widoku muszę w każdej przesyłce przepisywać z 1x1x1x1 na 110x30x30x15. Inni sprzedawcy też wysyłają wam sugestie i nic nie robicie. Po 14 lutego nie mogę kazać pracownikowi siedzieć po 2godz dziennie dłużej w pracy, tylko dlatego, że jakiś moderator allegro zapomniało dodać szablonów do nowego widoku formularza wysyłek

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Dziękuję - przekazałam tę sugestię. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, dziś jest 8 lutego. Czy coś się zmieniło w kwestii szablonów ? Obiecujecie od miesiąca, od dziś pozostało 5 dni i stary widok przestanie działać.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Wciąż nad tym pracujemy, ale do czasu wyłączenia starej wersji, nowa będzie umożliwiała nadawanie przesyłek bez problemów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, dalej w nowym formularzu nie można dodać szablonów do wysyłki. Wysyłamy paczki jutro i pojutrze w starym widoku. Od poniedziałku będzie dostępny nowy widok. Nadawanie paczek w nowym widoku zajmuje 10x więcej czasu (zmienianie ręcznie przy każdej przesyłce gabarytu z 1x1x1 i wagi 1kg na właściwe wartości). Proszę o odpowiedź z allegro, czy 14 lutego będzie dostępne szablony w nowym widoku czy nie ? W poniedziałki jest najwięcej paczek do wysyłki. Kurier jest u nas koło 11:30. Z tego powodu raczej musimy wcześniej przyjść do pracy. Proszę allegro o odpowiedź czy muszę kazać pracownikom przyjść wcześniej do pracy w poniedziałek ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Bez obaw. Stara wersja Wysyłam z Allegro nie zostanie wyłączona dopóki wszystkie problemy w nowym formularzu nie zostaną usunięte.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Dziś jest 10 lutego i dalej nie się nie zmieniło. Dziś mija 41 dzień a pozostały tylko 4 dni do wyłączenia starego widoku. Proszę o odpowiedź kiedy weźmiecie się w końcu do roboty, poprawy nowego formularza ?   Wasze obietnice są nic nie warte

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, kiedy naprawicie problem szablonów ?

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Kiedy zostanie wprowadzony szablon wymiarów w nowym wysyłam z allegro ?

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow Niestety nie mogę wskazać Ci konkretnej daty, a na Twoje wątpliwości w tej sprawie odpowiedziałam także w tym wątku

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, gdzie w nowym formularzu można dodać szablon rozmiarów do paczek, tak jak było to w starym widoku ?

Teraz za każdym razem musze przepisywać z rozmiaru paczki 1x1x1x1  na np 30x40x50 25kg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow jeszcze pracujemy nad tą opcją. Damy znać, gdy tylko taka możliwość pojawi się w nowym narzędziu Wysyłam z Allegro. Przepraszam za trudności z tym związane. 
Do czasu wyłączenia poprzedniego widoku, nowy pozwoli nadawać przesyłki bez problemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Ale kiedy konkretnie. Masakra wielu innych sprzedawców zgłasza podobne problemy z nowym formularzem nadawczym, może zwolnicie tych informatyków i zróbcie całe allegro czarno-białe i dajcie niższa prowizje to i ceny produktów też będą niższe to allegro będzie bardziej konkurencyjne. Dla mnie to nie ma być ładne tylko funkcjonalne

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam kiedy będzie dostępny szablon wymiarów i wagi w nowym formularzu nadawczym wysyłam z allegro ? Za każdym razem muszę przepisywać z wymiarów 1x1x1. Przypomnę, że pracujecie nad tym od prawie 2 miesięcy. A stary widok będzie dostępny do 28 lutego i co potem ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ALCkow bardzo przepraszam, że to tyle trwa. Na bieżąco konsultujemy się z zepołem, który pracuje przy tym narzędziu. Wiemy, że ta funkcja jest Wam potrzebna, to zadanie ma odpowiedni priorytet. Opcja zbliżona do szablonu ze starego narzędzia powinna być wkrótce dostępna.  Nie jestem w stanie określić kiedy konkretnie, mogę jedynie zapewnić, że gdy tylko otrzymamy informację o wprowadzeniu tej opcji, damy znać. 
 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, czy zrobiono coś w kierunku szablonów ?

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Witam, czy coś się zmieniło z w temacie szablonów w nowym formularzu nadawczym ? W innym tematach moderatorzy podpinają pod wcześniejsze i nie udzielają odpowiedzi. Stary widok działa do jutra

oznacz moderatorów