anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam uzupełnić kod EAN w obrazach?

euphoria_art
#11 Animator#

Hej!

Jak mam uzupełnić kod: EAN w obrazach które maluję?

I drugie pytanie. Dlaczego mam zaniżoną jakość mojej sprzedaży z powodu nr. EAN

"Procent ofert z numerami identyfikującymi produkty: 0%" Jest to trochę nie fer gdyż nie da się ustawić takiego nr. w produkcie który sam wyprodukuje.

pozdr,

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

taniogramy
#8 Zapaleniec#

Dzień dania walczę z wystawianiem czegokolwiek na tym portalu. Powodzenia. 

oznacz moderatorów

sonia74
#9 Pomysłodawca#

I RACJA! Allegro utrudnia wystawianie towaru na maxa i jeszcze nazywa to "ułatwieniem"!!! EAN-u na towar używany każą mi szukać u producenta i gdzieś tam jeszcze!

Ponowne wystawianie przedmiotów zrobiono na czasochłonne wystawianie każdego przedmiotu oddzielnie /przed "ułatwieniem" można to było robić "hurtem"/; wystawianie z opcji "wystaw ponownie jeśli przedmiot nie zostanie sprzedany" jest niebezpieczne bo opcja jest kiepsko opracowana i jakimś cudem "gubi" przedmioty. Ponadto nawet jak ta opcja wystawi przedmiot ponownie to i tak figuruje on nadal w "niesprzedanych" czyli i tak należy każdy ponownie wystawiony przedmiot trzeba  sprawdzić  i dopiero wówczas usunąć z niesprzedanych; jak nie usuniesz to po 3 tygodniach masz duble! Robota na godziny!!!..a było tak prosto i komuś to przeszkadzało!

Problem jest także z komentarzami podawanymi w %! Od 3 m-cy nie przybył mi ani jeden komentarz, a procent spada w zastraszającym tempie! Jak oni to liczą?!

oznacz moderatorów

kubajawax
#8 Zapaleniec#

mam to samo, chyba chcą wykończyć małych sprzedawców

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@euphoria_art wszystkie informacje znajdziesz tu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Pani Klaudio dziękuje za odnośnik, ale nic nowego sie nie dowiedziałem, poza tym że Allegro kieruje mnie na stronę organizacji na której mogę wykupić numery ean dla moich unikalnych obrazów. Jesteście niepoważni.

Także nie dostałem do tej pory żadnych odpowiedzi na 2 proste pytania. Allegro milczy.

oznacz moderatorów

kubajawax
#8 Zapaleniec#

na sile zmuszają nas żeby nadawać kody i ponosili kolejne koszty, tylko w jakim celu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kontroli.

oznacz moderatorów