anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

numer telefonu w zakladce ,, o sprzedajacym ,,

mdrogeria
#21 Demiurg#

Hej , coś mnie minęlo ?? Zaskoczony byłem telefonem od klienta przed zamówieniem i co, zaglądam do zakładki ,, o sprzedającym ,, a tam  telefon , adres e-mail są jak dawniej . 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria Dobra zmiana? 😅

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pinsplash dobra , może i nie .

d. łatwiejszy kontakt dla klienta 

n. wracają up.......e telefony od pseudokupujących .

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria Praktycznie nie odbieram telefonu, tzn. nie słyszę gdy dzwoni bo mam wyciszony 😞

Jak ktoś naprawdę czegoś chce to napisze maila.

Moja konkurencja poszło o krok dalej, podała numer niezarejestrowany 🤣 no super

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Powiem tak: to jest naprawdę dziwne 😄 ponoć telefon jest ukryty jeżeli przegląda się ofertę "od strony kupującego" - nie wiem jak oni to interpretują, ale ja na prywatnym koncie i na firmowym widzę telefony u wszystkich i na każdej przeglądarce.

Nie wiem, może to właśnie jest tak jak z tym nowym panelem: funkcjonalność testowana na jakiejś tam grupie użytkowników.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

DarkStoorM z ciekawości otworzyłem obcą ofertę i wszystko jest jak dawniej 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Allegro swego czasu próbowało tłumaczyć usunięcie numeru telefonu z ofert jakimiś zapisami i interpretacjami prawa europejskiego, które niby miały być nadrzędne nad naszą Ustawą konsumencką. Prawdopodobnie było to nadużycie ze strony Allegro, jakieś nadinterpretacje i fantazje prawników zatrudnionych w Allegro, więc numery usunięto niezgodnie z prawem u nas obowiązującym, dlatego są one teraz przywracane.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@xyz96 masz wpunkta, czyli jak zawsze, allegro łamie przepisy a potem się poprawia

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

RED xyz96 Powiem nieco inaczej: Allegro : "maca" jak daleko można. Jak cisza, to wałeczek zostaje, jak skarżą skutecznie to "cofka".

oznacz moderatorów

autotomcar
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem gdzie ty widzisz zmiany, bo ja wchodząc w moje aukcje jako kupujący ciągle nie widzę numeru telefonu w zakladce "O sprzedającym". 

Tak, zgadzam się że brak tego numeru to złamanie prawa i trwa to już ponad pół roku.

Generalnie to ten numer powinien być widoczny już bezpośrednio na stronie z ofertą. Już samo go wciśniecie w zakładkę której trzeba było szukać było naciąganiem przepisów. Już nawet nie piszę jak nazwać całkowite jego usunięcie.

oznacz moderatorów