anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Numery EAN oraz łączenie towarów z produktem .

ANMIX
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry .

   Przepraszam za krytykę , ale te Wasze nowe pomysły są absurdalne , nic mi nie ułatwiają a dokładają mnóstwa zamieszania .

  Handluję między innymi używaną elektroniką , głównie sprzęt foto , znalezienie EAN czy powiązanie z produktem jest często mocno utrudnione na towarach używanych :

- jest wiele marek które zniknęły z rynku , lub zmieniły nazwę ,

- nawet jeśli marka wciąż istnieje , często sprzęt pochodzi z czasów gdy nie było kodów EAN , a nawet jeśli taki kod istnieje , jak go szybko zdobyć ( przecież bez sensu jest zamiast skupiać się na wystawianiu aukcji , pisać do producenta )

- wykonuje również maszynki do tatuażu , bardzo mała produkcja , pojedyncze egzemplarze , lub bardzo krótkie serie ( kilka sztuk miesięcznie ), ubieganie się o kod EAN jest w tej sytuacji bez sensu , strata czasu , spory wzrost ceny , kod EAN ma sens przy większych wytwórcach .

- również sprzęt do tatuażu , który sprowadzam do Polski , zazwyczaj nie posiada kodu EAN ( lub przynajmniej dostawcy z Niemiec lub Anglii go nie znają .

Uważam że w wielu przypadkach , to wiązanie towaru z produktem może być dobrym rozwiązaniem , np. nowe artykuły elektroniczne ( z pominięciem artykułów drobnych )

Ale w przypadku produktów używanych , czy produkowanych w niewielkich ilościach , lub takich w których przypadku ciężko jest o zdobycie numeru EAN to pomysł wątpliwy . Na dzień dzisiejszy nie mam pojęcia co mam zrobić ,przez brak EAN , mam problem z powiązaniem towarów z produktem w kategorii : Uroda > Salony Tatuażu . Na dzień dzisiejszy jeśli nic się nie zmieni , chyba będę musiała zlikwidować tą ofertę .

Proszę chociaż w tej kategorii , o możliwość powiązania z produktem , bez numeru EAN Lub możliwość nie wiązania towarów z produktem . Załatwianie EAN przy kilku sztukach miesięcznie jest bez sensu Abonament , koszt numeru EAN , czas zmarnowany na te formalności , po prostu się nie kalkuluje , przy tej skali produkcji .

 

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów