anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Menedżer sprzedaży

SeranShop_Market
#2 Obserwator#

Witam.

Uruchomiłem abonament z menedżerem sprzedaży.

Interfejs zmienił się całkowicie 07.07 - używałem już menedżera na innym koncie przed wprowadzonymi zmianami. Przechodząc do meritum - wcześniej można było stworzyć szablon wiadomości wysyłanej do klienta, wyświetlały się zamówienia, zaznaczałem najnowsze wysyłając schemat powiadomienia o wysyłce przedmiotu.

Jak to teraz zrobić? Klikam klikam i nie umiem znaleźć 😕

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

To nie chodzi o te powiadomienia? https://ms.allegro.pl/notification/

Ustawienia > Schematy > Powiadomienia

Własnych jest nadal max 5...

oznacz moderatorów

SeranShop_Market
#2 Obserwator#

Właśnie chodzi o to, jednak po zmianach wyświetla mi, że nie ma takiej strony 😕 menedżer po aktywacji po 07.07 jest diametralnie zmieniony, nie ma opcji powrotu do wcześniejszego interfejsu i opcji. Niedługo też każdemu ma się to zaktualizować ...

Screenshot 2020-07-15 14-17-13.jpg

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

O, nawet nie wiedziałem, że jest jakaś nowa odsłona 😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zrezygnuj , zostanie ci parę złotych w kieszeni . Ja się pożegnałem z MS . Zakładka zamówienia i porządnie skonfigurowana skrzynka e-mail robią robotę jak należy .

oznacz moderatorów

SeranShop_Market
#2 Obserwator#

Niestety często te nowości nie są trafione. Zrobię tak jak mówisz z tą rezygnacją bo są to pieniądze w błoto. Na tym akurat mi najbardziej zależało bo tylko z tego korzystałem. 

Swoją drogą ktoś zaznajamiał się w kwestię tagów i innych propozycji oferowanych dzięki abonamentowi podstawowemu? Coś faktycznie przynosi korzyści w sprzedaży?

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@SeranShop_Market  Ja korzystałem jedynie z Menedżera i banerów, reszta dla mnie była bezużyteczna, a całe te trade analytics jest strasznie nieintuicyjne i dane nie są zbyt trafne...

Banery to całkiem fajna sprawa i masz tu duże pole do popisu. Możesz podlinkować konkretny produkt, wyniki wyszukiwania (przykładowo jeżeli Twoje oferty mają markę w nazwie, albo jakiś typ produktów), ale czy to faktycznie jakoś wpływa na sprzedaż, to nie jestem w stanie określić, bo nie wiem skąd pochodzi sprzedaż - czy z wyszukiwarki czy z banera.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@SeranShop_Market Jeśli aktywowałeś menedżera sprzedaży po 7 lipca, masz  dostęp tylko do zakładki Zamówienia. Znajdziesz w niej wszystkie opcje i informacje, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać sprzedażą.  Przeczytaj, jak korzystać z zakładki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów