anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O sprzedającym - jak dodać w opisie takie zdanie ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ZakupoweKonto7
#9 Pomysłodawca#

Jakiś pomysł, jak w tekście aukcji zawrzeć "O sprzedającym" ? W momencie edytowania aukcji, pokazuje się komunikat, żeby usunąć dany zapisek. Kolejny debilizm ze strony serwisu.

A ponieważ, do tego co sprzedaję, jest dołączona instrukcja, to muszę klientowi na tej aukcji napisać, gdzie się ona znajduje.

No i tu się robi **piiip**. najpierw była walka o podawanie linków (nie można, bo przecież linki to z automatu prowadzą do sklepu, po pół roku "wojny" i ciągłego pisania, "skoro to jest sklep to kupcie tam cokolwiek, to wam za darmo wyślę" w końcu mam je w " o sprzedającym" tylko muszę tam skierować klienta

A jak nie dopiszę tego w aukcji, to zaraz mam 20 telefonów "GDZIE INSTRUKCJA ?!?!?!"

Jakieś pomysły ? dodawanie " . " po literkach nei działa, jedyną opcją jest celowe zrobienie błędu w słowie "sprzedającym"

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
Client:44052296
#21 Demiurg#

@ZakupoweKonto7  widzisz nie każdy jest tak spostrzegawczy jak Ty 😀

oznacz moderatorów
ZakupoweKonto7
#9 Pomysłodawca#

😁

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZakupoweKonto7 jeśli do produktu jest dołączona jest instrukcja, to informacja o tym powinna być w opisie oferty - nie w zakładce "O Sprzedającym". 

W zakładce "O Sprzedającym", mogą znajdować się wyłącznie informacje o sprzedawcy (regulamin, informacje o firmie, dane kontaktowe).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ZakupoweKonto7
#9 Pomysłodawca#

W którym się **piiip**a nie da wkleić linków " więc można odesłać do "o sprzedającym" ale nie da się.tego napisać

Czego nie rozumiesz ?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZakupoweKonto7Tak, zgadza się - w opisie oferty nie może napisać, że link do instrukcji znajduje się w sekcji "O Sprzedającym".

Tym niemniej sam link możesz umieścić w opisie oferty - będzie on widoczny dla Kupującego. 

Przypomnę jedynie, że każdy link (również w zakładce) może tylko i wyłącznie poszerzać informacje o danym produkcie. Jeśli zawiera on inne dane (jak choćby dane o firmie, innych produktach) - łamie to regulamin.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
ZakupoweKonto7
#9 Pomysłodawca#

Czyli rozumiem, że wasz durny system, w opisie oferty zezwala na śmietnik, bo link nie jest jeden a 8 instrukcje mają swój rozmiar, więc muszą być skompresowane, więc muszę podać link do darmowego programu którym się to rozpakuje, nie każdy ma win10 tudzież edge albo chrome i potrzebuje programu do odtwarcia pdf, także link i OPIS JAK TO ZROBIĆ też muszę podać. Na 3 zdania o przedmiocie będzie 20 jak odpalić instrukcję. Był MS, wysyłałem maile. Było powiadomienie / informacja od sprzedającego, było tam wszystko opisane. 

A teraz, żeby było "ładniej" mój opis ma zawierać wszystko, tylko nie opis ? Ja na prawdę mam wrażenie, że was powinie dofinansowywać PFRON.... Puknijcie się się tam w puste [edycja].

Może specjalnie, mam założyć domenę www.instrukcja-naprawy.pl bo chyba tylko wtedy żadne dane nie będą wskazywać na nazwę firmy ? Zresztą, nazwę można wyszukać w necie i trafi się na mój sklep, jest nawet wyzej niż wasz serwis, w zakładce o sprzedającym nie jest ukryty adres e-mail (a że w mojej domenie....) no to odpowiedzieć sobie sami. No i nazwa użytkownika www_xxxxxxxxx_pl

Nosz **piiip**a.......... Nie każdy ( jak wy) ma IQ na poziomie funta srubów.

Więc średnio rozgarnięty [edycja], wchodząc na allegro, i tak wyląduje u mnie w sklepie. Ale napisać "o sprzedającym" nie mogę, bo regulamin, **piiip**emuje dzikie węże..........

[edycja]

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ZakupoweKonto7, przykro mi, że nasz serwis Cię nie satysfakcjonuje. Wszystkie merytoryczne uwagi możesz zgłosić m.in. poprzez zakładkę "Zgłoś swój pomysł".

Gdybyś miał jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem. Natomiast będzie mi znacznie łatwiej to zrobić, jeśli zrobisz to bez dodatków, takich jak obrażanie innych. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ZakupoweKonto7 Każdy windows natywnie obsługuje pliki .zip, a każda przeglądarka otwiera pdf-y.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów