anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Witam na stronie kontaktu nie mogę wysłać wyjaśnienia dotyczącego zdjęcia blokady z mojego konta. Czy istnieje jakiś bezpośredni e-mail do kontaktu z pracownikiem allegro. Dziękuję

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Niestety po kliknięciu na wyślij nic się nie dzieje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Przeglądarkę wyczyść, zmień.

oznacz moderatorów

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Niestety po kliknięciu na wyślij nic się nie dzieje

oznacz moderatorów

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Niestety nic. Tylko zielone podkreślniki. Nie wiem o co chodzi. Męczę się z tym trzy dni. Pomocy

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja , gdy chcę skorzystać z kontaktu z Allegro to zawsze korzystam z wyszukiwarki, np. "google". Wpisujesz w wyszukiwarkę frazę "allegro kontakt" i sprawa załatwiona. To dużo szybciej niż znajdowanie kontaktu przez strony serwisu. Raczej nie ma z tym problemu, więc jeśli masz z tym jakieś utrudnienia - to rozwiązania należy szukać tylko po Twojej stronie.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@_Exclusiv_Shop_, czy Twój problem nadal występuje? Jeśli tak, poproszę, aby ktoś skontaktował się z Tobą bezpośrednio. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Witam.Tak mój problem jest ciągle aktualny.Potzrebuję pomocy. Numer podany w allegro jest już nieaktualny ponieważ skończyła mi się umowa. W skutek moich problemów zdrowotnych miałam problem z opłaceniem rachunku w terminie oraz kilka sporów tranzakcyjnych. Proszę o kontak na e-mail lub ewentualnie odpowiedz co mogę zrobić w celu zdjęcia blokady sprzedaży. Wszystkie spory są zakończone oraz rachunek jest uregulowany.Proszę o kontakt dziękuję. Mój e-mail: [edycja]

oznacz moderatorów

_Exclusiv_Shop_
#8 Zapaleniec#

Witam.Piszę w sprawie zdjęcia blokady na moim koncie. Czy istnieje możliwość jej zdjęcia.Dziękuję za odpowiedz

oznacz moderatorów