anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam mam pytanie dotyczące kuponu

-Galan-
#1 Nowicjusz#

posiadałem kupon na alegro 400 zł dokonałem zakupu za 100 z ł i kupon zniknął co poszlo nie tak ? czy jak cofnę transakcję kupon zostanie przywrucony ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Zawsze wykorzystuj kupon w całości, bo reszta przepada. Jeśli anulujesz zakup, o zwrot pełnej wartości kuponu upomnij się tu; karty@allegro.pl

Powyższe dotyczy kart podarunkowych Allegro.

Jeżeli to inny kupon, po anulowaniu zakupu zwróć się do wystawcy kuponu.

W przypadku skorzystania przez Użytkownika z uprawnienia do zwrotu (odstąpienia od umowy) Towarów nabytych w Serwisie, opłaconych Kartą Podarunkową, kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi. Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej, każdorazowo powinien skontaktować się z Wydawcą na adres karty@allegro.pl.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
  1. Jeżeli wartość zwrotu (cena Towaru), o którym mowa w ust. 3 powyżej, jest niższa niż wartość Karty Podarunkowej, którą była dokonywana płatność za Towar, Użytkownik, który dokonuje zwrotu Towaru otrzymuje jedynie kwotę stanowiącą równowartość zwracanego Towaru. Różnica wartości Karty Podarunkowej wykorzystanej do płatności za zwracany Towar i kwoty stanowiącej równowartość zwracanego Towaru ulega przepadkowi.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zgodnie z ustawą po odstąpieniu od umowy jest ona NIEZAWARTA. Nie można zabierać kuponu jeśli umowa nie była zawarta, czyli nie doszło do zakupu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@-Galan- No powinien wrócić, jak masz za 400 zł to możesz tylko raz użyć, czyli zakupy muszą być za min 400zł. Zapytaj tu:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@-Galan- trzeba czytać regulaminy 😞 https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR

  1. Przy realizacji Karty Podarunkowej Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce, gdy wartość zakupionych Towarów jest niższa, niż aktualna wartość nominalna Karty Podarunkowej. Pozostała część środków pieniężnych nie może zostać wykorzystana w okresie ważności Karty Podarunkowej i nie podlega zwrotowi.
  1. W przypadku skorzystania przez Użytkownika z uprawnienia do zwrotu (odstąpienia od umowy) Towarów nabytych w Serwisie, opłaconych Kartą Podarunkową, kwota stanowiąca równowartość zwróconego Towaru zostanie zwrócona Użytkownikowi. Jeżeli Użytkownik nie otrzyma zwrotu w postaci nowej Karty Podarunkowej o wartości pierwotnej, każdorazowo powinien skontaktować się z Wydawcą na adres karty@allegro.pl.
  2. Jeżeli wartość zwrotu (cena Towaru), o którym mowa w ust. 3 powyżej, jest niższa niż wartość Karty Podarunkowej, którą była dokonywana płatność za Towar, Użytkownik, który dokonuje zwrotu Towaru otrzymuje jedynie kwotę stanowiącą równowartość zwracanego Towaru. Różnica wartości Karty Podarunkowej wykorzystanej do płatności za zwracany Towar i kwoty stanowiącej równowartość zwracanego Towaru ulega przepadkowi.
________
Κώστας
oznacz moderatorów