anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obliczanie czasu dostawy przez Allegro

cicop
#10 Popularyzator#

Witam,

dlaczego Allegro oblicza czas dostawy wysyłki od czasu dodania numeru listu przewozowego a nie po realnym nadaniu paczki? Pytam ponieważ zawsze nawet wieczorami robię listy przewozowe żeby mieć gotowe na drugi dzień co w rezultacie na Allegro wydłuża mi czas dostawy o 1 dzień.

Wychodzi mi że dostarczam w 3 dni a nie 2 dni które są dostarczane w realu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

@cicop Odpowiedź nam nieznana, musisz zapytać administrację.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@cicop 

Nie łapię.

O ile wiem, Allegro liczy czas dostawy od momentu wpływu wpłaty albo wyboru zamówienia za pobraniem - wygenerowanie listu przewozowego (np. etykiety InPost) ma znaczenie tylko dla jakości Twojej sprzedaży, a konkretnie dla statystyk z pozycji "Numery przesyłek uzupełnione w terminie".

Jeśli się mylę, niech mnie ktoś oświeci...

oznacz moderatorów

cicop
#10 Popularyzator#

Niestety ale nie ponieważ już to przerobiłem.

Dodatkowo BONUS za szybką dostawę dokładnie to potwierdza że czas dostawy Allegro liczy od czas dodania do zamówienia numeru listu przewozowego.

Większość naszych przesyłek dociera do Kupujących następnego dnia roboczego ale nie w statystykach Allegro ponieważ tam większość dociera w 2 dni robocze co jest kłamstwem.

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@cicop 

Ja bym w takim przypadku wstała o świcie (nienawidzę!), wygenerowała listy przewozowe, wysłała niezwłocznie po wygenerowaniu i sprawdziła efekty.

Albo zrobiła tak:

@nat_not , @_HolaOla_ , @la_nika  !!!

Niniejszym pojawiły się wątpliwości interpretacyjne wymagające zasadniczej wykładni Regulaminu...

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kasiulki2 Jak będziesz je wołała do każdej wątpliwości w regulaminie Allegro, to bidulki oka nie zmrużą...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pinsplash 

Nie udawaj, że nie rozumiesz różnicy między pracą a Służbą😀

Poza tym to może być rano, albo w południe. Albo za tydzień. Uchwała w składzie siedmiu adminów to nie zając, nie ucieknie...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kasiulki2 @cicop @pinsplash Skonsultuję tę kwestię z II instacją służby do spraw regulaminu i wrócę do Was z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów