anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena gwiazdki wedle widzimisie kupujących

FirmaWAWER
#8 Zapaleniec#

Jak mnie wkurza że klient obniży gwiazdki za wysyłke,  8.99 to za drogo,  no to za ile mam wysłać?  Jak mu sie widzi za drogo to niech nie kupuje. Gwiazdki za wysyłke powinni zlikwidować, to tylko obniza niesłusznie ogólną ocen sprzedawcy.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Mają Smarta i myślą że nie płacą( tam jest blokada i z klucza 5 gwiazdek) a jak płacą to płaczą.😁

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

allegro i tak ma to gdzieś, większość gwiazdek obniżonych jest po złości .Mam sytuacje kiedy klient nie odbiera paczki i jest oburzony jak żądam zwrotu kwoty za nie odebraną paczkę pisze przecież ma Smarta brak doinformowania ludzi .Allegro zarabia na wysyłkach nie mała kasę szkoda ze nie informuje o tym kupujących przy każdym zakupie .

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@SanexHurtowBHP 

W moim ulubionym filmie padło niezwykle mądre zdanie - zwykły, darwiński kapitalizm.

Luka po dowolnym - choćby i największym - sprzedawcy zostanie natychmiast wypełniona. Luki po obrażonym na Allegro konsumencie nikt nie wypełni.

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Trzeba mieć też na uwadze, że role się zmieniają i sprzedawca też bywa klientem albo bywał klientem Allegro ;).

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Klient ma prawo ocenić koszt wysyłki nawet na jedną gwiazdkę, choćby dla przesyłki za 1 zł. - to jego subiektywna ocena.

Klient nie będzie mógł wystawić innej oceny niż 5 gwiazdek, gdy zaproponujesz mu darmową wysyłkę. 

oznacz moderatorów

FirmaWAWER
#8 Zapaleniec#

Ale ja tracę na takiej ocenie jak piszesz z jedną gwiazdka. Jak klientowi się nie podoba niech nie kupuje.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

 

Klient kupi co ze hce i oceni jak ze hce - bo ma do tego prawo! Nie rolą sprzedawcy jest ograniczenie praw kupującym.

Jakieś tam punktacje i rankingi sprzedaży są sprawami tylko między Allegro i sprzedającymi, a kupujących to nie obchodzi.

Osobną jest kwestią to, że Allegro nie powinno wyciągać konsekwencji od sprzedawcy na podstawie subiektywnych opinie kupujących.

oznacz moderatorów

FirmaWAWER
#8 Zapaleniec#

No oczywiście niech sobie klient ocenia jak chce, byle to niech wpływało na moją ogólną ocenę od Allegro, ale niestety tymczasem ma to wpływ na ocenę od Allegro i to jest bardzo krzywdzące dla sprzedających. Na setki ocen 5 gwiazdek znajdą się zaledwie tylko 3 oceny z niepelnymi  gwiazdkami i już dzieje się bardzo niedobrze dla sprzedawcy, bo może stracić tytuł super sprzedawcy.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Po co Ci te gwiazdki? Żeby mieć SS i raz w miesiącu przyznają kilka monet dla klientów którzy później oceniają Ciebie na 1 gwiazdkę?

oznacz moderatorów