anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ocena nie polecam za brak faktury która została dołączona do paczki

Plastline-sklep
#8 Zapaleniec#

otrzymaliśmy na sklepie opinię nie polecam za brak faktury która była przyklejona do paczki pod listem przewozowym, dodatkowo została wysłana do klienta od razu po jego prośbie. Z klientem brak kontaktu, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości na allegro ani nie odpowiada na prośbę o zmianę oceny. Można coś z tym zrobić? Utraciliśmy super sprzedawcę.. 

Plastlinesklep_0-1704442836988.png

Plastlinesklep_1-1704442942469.png

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

no właśnie doszedłem do tego samego wniosku, szczególonie jak mi dowalili dopłaty do wysyłek cieżkich i drogich rzeczy w ramach smarta i okazalo się że dokładałem do interesu,  ja tylko prowizję brałem do kalkulacji + kilka złotych za Smarta a koszty okazały się dużo większe.

ps. polecam zajrzeć czasem na "rozrachunki z Allegro"  zdziwicie się ile róznych dopłat jest przypisanych  do jedej sprzedaży 

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

tak sprzedaję drogi sprzęt dlatego też  nie mam dużego obrotu, przy 90% towarów ponad 500 zł mam darmową dostawę bez "Smarta" tym bardziej boli, że za taki drobiazg spadłem najniżej w historii notowań jakości sprzedaży  na Allegro.

Oczywiście  że bym olał gdybym miał po kilka pozytywnych opinii dziennie ale jak chyba wszyscy zauważyli teraz mało kto wystawia opinię, chyba że "nie polecam"  stąd mój problem

oznacz moderatorów

-Butik-Julisia-
#10 Popularyzator#

witaj w klubie - bardzo albo to bardzo mało ludzi wystawia komentarze - czesto od "fuxa" zależy kto ile ich ma ( na kogo trafi )

Rzetelność tej opinii spada zatem na pysk. Pozytyw powinien lecieć z automatu po braku ruchu ze strony kupującego np po kwartale. Brak zastrzeżeń to przecież transakcja pozytywnie przeprowadzona -  nie tak Allegro ?

oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

Ukrainiec kupił filtr paliwa za prawie 300 zł. Połamał i zarządał zwrotu pieniędzy na podstawie rozmowy telefonicznej bez odsyłania towaru. Na gębę. Po kilku dniach kupił kolejny taki sam filtr. Zmienił dostawę z DPD na Inpost.

 

WYSTAWIŁ DWA NEGATYWY.

 

Sprzedaży nie ma.

 

I weź tu utrzymaj pracowników Allegro gdy przykładowo z 80.000 miesięcznie leżysz na 20.000 miesięcznie obrotu ?

oznacz moderatorów

-Butik-Julisia-
#10 Popularyzator#

niestety obecnie opieranie obrotu na Allegro ( jako główne ) robi się szaleństwem i ruletką 

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

tak jak kiedys Allegro kojarzyło mi się z super- fajną firmą dającą fajne prezenty i dyplomy za sprzedaż to obecnie podświadomie kojarzy mi się z korpo od którego uciekłem żeby się odstresować i wreszcie być na swoim i b. długo było przepięknie ..

Teraz  Allegro jest potężną spółką,  notowaną na giełdzie  i nawet nie będąc jej pracownikiem  odczuwam ich oddech na karku, ta ciągła presja statystyk, żeby zdążyć, żeby się nie pomylić które np w moim przypadku kompletnie zawodzą bo robię wszystko jak najlepiej się da ale przy małej ilości komentarzy wystarczy taki jeden "od czapy"  i wszystko sie wali,  to bardzo mnie demotywuje

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To czemu cwaniaka na mnk od razu nie wrzuciles?

oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

współczuje i doskonale rozumiem, szczególnie jak sprzedajesz ten sam produkt co kilkunastu (lub kilkudziesięciu jak w moim przypadku) konkurentów, choć byś się nie wiem jak starał negatywy są nieuniknione  a za nimi stoją ludzie którzy maja w d. twoje tłumaczenia i wszelkie statystyki 

oznacz moderatorów