anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena produktów używanych.

kacper68-39
#9 Pomysłodawca#

Niech mi ktoś wytłumaczy jaki ma sens ocena produktów używanych. Na przykład ja mam wystawiony używany distronic i jedną ocenę tego produktu, w której jest napisane, że nie działa. Ktoś wystawił zepsuty produkt, a ja mam teraz antyreklamę. Rozumiem ocenę nowych produktów, ale jak oceniać używane produkty skoro one wszystkie są inne?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@kacper68-39 To cecha uboczna produktyzacji z którą Allegro nie wie jak sobie poradzić. Te produkty mają ten sam kod ean - więc kupujacy widzą wszystkie komentarze bez rozrózniania - nowy, powystawowy, uszkodzony, uzywany itp....

Bez sensu? Oczywiscie - ale tak to działa.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To nie znaczy że te produkty są bezużyteczne, zawsze można ocenić, jest to przecież ocena "subiektywna" kupującego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kacper68-39 Taki mają sens, że każdy produkt można ocenić. Jeśli w danej kategorii przeważają produkty używane, to kupujący widzi oceny tych produktów i może na ich podstawie podjąć decyzję o zakupie produktu używanego. Jeżeli w kategorii przeważają oceny produktów nowych, bez wad, jedna ocena produktu używanego ma znikome znaczenie.

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

@xyz96

Interesująca opinia. Książki są oceniane przez część kupujących za zawartość a przez część za stan. Co jest rzeczywistą oceną produktu?

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

tak jak pisałem w innych postach za stan towaru odpowiada wg polskich przepisów sprzedawca nie producent

więc wpierdzielanie się allegro w transakcję i podsuwanie opinii o sprzedaży produktów przez kogoś innego to draństwo i jest czynem nieuczciwej konkurencji

 

oznacz moderatorów