anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 26 czerwca metody Allegro One są dostępne jedynie w ramach programu Allegro Delivery

mdrogeria
#21 Demiurg#

Czyli Drodzy Państwo dzieje się ...... mamy problemy z Ło...nami , a od sierpnia dodają nam nowe z Ło... rlenami , pierwsze wątki niezadowolonych klientów z usługi ło-O już się pokazują .

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria No nie, Orlen Kaczki już są przymusowe od 26.06. Sam ze trzy razy musiałem dygać do nowego automatu

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter niech to ... kaczka kopnie , nie miałem jeszcze tej ,, wątpliwej przyjemności ,,

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria Działa mniej więcej tak samo dziadowsko jak One Box. Czyli przy każdej paczce trzeba zaczynać cały proces od nowa - nie da się skanować jednej po drugiej, jak to jest np. w InPoście. Na szczęście są to pojedyncze wybryki - ale tak czy inaczej kolejne marnotrawstwo czasu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter w automatach sporadycznie nadaję , zwykle łony zostawiam w E-pace  ,łorlena też biorą to problem mam rozwiązany , nie biorą DHL-ki przez to muszę podskakiwać do Żabki , a i automatów u nas sporo , zastanawiam się czy nie zmienć DHL na UPS-a . wszystko by szło w jedno miejsce poza Inpostem i Pocztą 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@TomBanknoter 

Jak to. można je odznaczyć przecież w Delivery i nadal się jest SMART!!

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas Myślałem że jak wsadzili do AD, to jest w pakiecie przymusowym.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@TomBanknoter 

No właśnie było info od naszych dziewczynek że tym się można na razie wstrzymać. Jak widać do 29 lipca 🙂

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@serwis-texas Tak jest, udało się na razie pogonić te kaczki

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Prawda. Potwiedzam. W jednym z cenników dostaw zostawiłem wyłącznie Allegro Kurier DHL i Allegro kurier DPD - nadal jest SSMART.

Program dostaw Allegro Delivery wyłączony - SSMART został.

 

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@brakestop Bo może masz szczęście nie być w zasięgu Alle One

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

@TomBanknoter ależ wręcz odwrotnie. Bluszczomaty mam trzy w promieniu kilometra. Kurier wezwany przyjeżdża za godzinę op zleceniu. Kolejny czwarty łONEmat mam pod domem i tam kurier wrzuca i odbiera nawet po 23:00

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@brakestop nie mam takiego komfortu , do każdego punktu czy maszyny muszę przedzierać się przez centrum , a jak w lutym zaczęli wykopki tak trwają dalej i końca nie widać , najbliższy łonomat niby w linii prostej niedaleko ok 2km , ale przez wykopki , korki i objazdy daje 20 minut + powrót , do E-paki nieco dalej , ale wolę tam zostawiać bo nie ma problemu z odbiorami .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria @brakestop Sprawdziełm e-pakę, ale jest dość daleko. Maszyny One, InPost i Orlen mam w miarę blisko siebie, i to nawet w tym samym kierunku. Można zrobić spacer, albo skorzystać z WRM. Problemem są tzw. godziny graniczne, bo do One trzeba wrzucić przed 12-tą, a InPost do 15-tej przyjmuje, więc jeden spacerek nie wystarczy. Chyba kupię psa.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter u mnie niby graniczna 14 , ale z odbiorami z łonomatów są problemy , wczoraj miałem 1 , a że goniłem za towarem to zostawiłem gdzieś 12:30 w łonomacie po drodze, no i kisi się do tej pory i to nie pierwszy przypadek  ,jedno mnie cieszy , moje manipulacje chyba wpływają na ograniczenie ilości łonów .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

A kombinator, rozumiem że sztukami 🙂

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

Delivery jest wprowadzane stopniowo. My np wczoraj dostalismy maila że łorlen będzie u nas włączony od 29-07. Póki co nic nie ruszamy i nadajemy "po staremu"

oznacz moderatorów