anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od dziś możecie edytować tytuł swojej oferty także po zakupie

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Po zwiększeniu liczby znaków w tytule oferty do 75 zgłaszaliście nam, że potrzebujecie także możliwości edycji tytułów w ofertach już istniejących, dlatego spieszmy z informacją, że ta funkcja jest już dostępna. Od dziś możecie edytować tytuły także po zakupie, jeśli jej format to Kup teraz. Oczywiście pozostałe zasady pozostają bez zmian i jeśli w tytule występują zakazane słowa lub inne pola są źle wypełnione takie oferty łamią nasz regulamin. 

Tytuł licytacji również można edytować, ale pod warunkiem, że nikt nie zaczął w niej jeszcze licytować.

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ widzę że zaczynacie dbać o sprzedawców i ich słuchać, lepiej późno niż wcale, mam kupę tytułów wymagających poprawy i szkoda było tracić opinie żeby je poprawić 🙂

A i dziś dostałem maila że wreszcie zmieniliście jakość w panelu, szkoda że dalej za brak zwrotów mam odjęte punkty 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @kostas11 🙂 W sprawie zmian w panelu Jakość mojej sprzedaży musisz się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Nowe zasady wprowadzimy dopiero w Q1 2024 roku: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/wprowadzimy-zmiany-w-panelu-jako%C5%9B%C4%... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka wiem, ale już widać jak jest liczony 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprzedawca też człowiek a że sporo dużych sklepów przenosi się z handlem gdzie indziej to trzeba to trochę przyhamować . Myślę że to nie konie zmian na jakie czekają sprzedawcy .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 a ja mam wątpliwości

ta opcja jest dostępna od kilku dobrych dni

i allegro przycina treść tytułu oferty w niektórych wyświetleniach

z tego co pamiętam wycinany jest środek tytułu swojej oferty

Kolejne wątpliwość: jak ta zmiana wpłynie na algorytmy wyszukiwarki?

 

oznacz moderatorów

tomsyty
#10 Popularyzator#

Jak coś to zrobiłem rozszerzenie do przeglądarki Chrome którego głównym celem jest szybka zmiana tytułu aukcji bezpośrednio na stronie "Mój asortyment" bez przechodzenia przez cały proces edycji oferty, ale przy okazji poszerza też kolumnę z nazwą oferty więc nie powinno już przycinać tytułu oferty w środku bo to faktycznie trochę irytujące. Do pobrania na GitHubie, https://github.com/tomsyty/Change-auctions-title

oznacz moderatorów

oleje041281
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie masz opcje brak zwrotów??? Można tak, z chęcią u siebie wprowadzę i zrobię porządek z klientami raz a porządnie.

oznacz moderatorów

ZDROWERSI
#10 Popularyzator#

Świetna wiadomość 😎

oznacz moderatorów

BikeOutlet_pl
#11 Animator#

Taa, już tak kiedyś było, po czym zostało wycofane.

oznacz moderatorów