anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość źle grupuje produkty.

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

Od kilku dni dostajemy maile czy "jest rozmiar X" danego produktu, więc przesyłałem klientom bezpośrednie linki do aukcji. Myślałem że osoby te nie widzą opcji zmiany rozmiaru, aczkolwiek wszedłem na aukcję i zgłupiałem. Mamy produkty pogrupowane rozmiarami (koszulki od S do XXL). Tymczasem po wejściu w dany produkt po kliknięciu w inny rozmiar wyświetla się całkowicie inny produkt....

Można sprawdzić to tutaj: 

https://allegro.pl/oferta/koszulka-serce-linia-zycia-modny-t-shirt-roz-xxl-9293241912

Kliknięcie w inny rozmiar powoduje przeniesienie do innego produktu. Wczęśniej działało to poprawnie. Dodatkowo w grupie znajduje się 18 produktów, a wyświetla się tylko 12. Proszę o pomoc.

Dorzucam zdjęcie z wielowariantowości, gdzie widać że produkty są pogrupowane poprawnie.wielowariantowosc.jpg

 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Pozdrawiam,
Mariusz

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET wyjaśnię to, ale podaj mi proszę listę wszystkich 18 wariantów, które powinny być widoczne w tym przykładzie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Powinno być 18 produktów po 5 rozmiarów każdy (S, M, L, XL,XXL), czyli łącznie połączonych 90 ofert. Proszę o adres email, to prześle zdjęcie wszystkich produktów, bo tutaj zmniejsza obraz że nic nie widać.


Edited: Id grupy produktów z wielowariantowości (28f39be2-f5d1-4173-a062-01b85a56e411) - może to coś pomoże

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET będę zobowiązana jeśli prześlesz tę listę na adres spolecznosc@allegro.pl oraz dołączysz link do tego wątku. Postaram się wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Ok, poszło 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET dziękuję, dostałam Twoją wiadomość i już działam w tym temacie. Jak tylko dostanę wieści w tej sprawie, wrócę tutaj do Ciebie z informacjami.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET dostałam już potwierdzenie, że wszystkie warianty są poprawione i wszystko powinno być już w porządku.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Dalej nie działa, bo nie pokazuje pozostałych wariantów kolorystycznych. Proszę kliknąc z tej aukcji wariant z grzybami (7 warianty)  i znikają opcje kolor/wzór

https://allegro.pl/oferta/koszulka-wedkarz-z-krwi-i-osci-na-prezent-roz-xl-10516274751

oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Dodam jeszcze że jest tego znacznie więcej, w tej samej grupie. Znikają one również po przejściu na 1 wariant (koszulka z wilkiem), 2 wariant (koszulka jestem z lasu), 3 wariant (koszulka ryby dzwonią),  wariant 8 (koszulka z wilkiem). 

Ponadto w całej masie naszych aukcji  jest to samo, nie nadążamy ze sprawdzaniem tego.

oznacz moderatorów

PoliDraw2
#2 Obserwator#

Witam, mam identyczny problem. Czy jest jakieś rozwiązanie ?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PoliDraw2 ile jest u Ciebie ofert, które nie wyświetlają się prawidłowo? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

PoliDraw2
#2 Obserwator#

Jakieś 25 000, czyli w skrócie wszystkie 😂.

Też nie wykluczam że może to ja robie to po prostu źle 😶

oznacz moderatorów

PoliDraw2
#2 Obserwator#

Próbowałem już na różne sposoby to robić, jaki parametr w tej kategorii gwarantuje to że np:

Koszulka dla Piotra i jej warianty rozmiarowe nie połączy się z koszulką dla Pawła o tym samym wzorze (tylko imię się zmienia) i jej wariantami rozmiarowymi. 

oznacz moderatorów