anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbiór w punkcie- metoda dostawy

NEXT_ERA
#9 Pomysłodawca#

Witam 😉

Prosiłabym o pomoc.
Do tej pory miałam w metodach dostawy tylko paczkomaty, kurier InPost oraz list polecony poczta polska.
Chciałabym poszerzyć metody dostawy do np. żabki, orlenu, poczty polskiej, ruchu.
Nie do końca jednak wiem jak to działa.
Jak mam to ustawić, skąd będę mogła pobrać etykietę, jak z płatnością za nadanie?
Czy może jest ktoś mi w stanie wytłumaczyć jak to działa "od kuchni"? Bądź odesłać do jakiegoś linku?

Będę wdzięczna za pomoc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@NEXT_ERA trzeba podpisać umowę z pocztą polską, dadzą dostęp do Elektronicznego nadawcy i będzie można nadawać 🙂

Jak nadać przesyłkę

Jeśli masz już umowę z Pocztą Polską:

  • Skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym, aby zawrzeć umowę na nowy rodzaj przesyłek.
  • Po rozszerzeniu umowy o Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch, korzystaj z aplikacji Elektroniczny nadawca, lub WebAPI dla Allegro Dostawa i nadawaj przesyłki do swoich klientów

Jeżeli nie masz jeszcze umowy z Pocztą Polską:

  • Skorzystaj z formularza kontaktowego. Przedstawiciel Poczty Polskiej skontaktuje się z tobą i przedstawi ofertę odpowiednią dla twojego biznesu.
  • Przesyłki nadasz za pomocą aplikacji Elektroniczny nadawca, wystarczy skorzystać z opcji Przesyłki > Import > API Allegro

Kontakt z Pocztą Polską

Skorzystaj z formularza kontaktowego - przedstawiciel Poczty Polskiej skontaktuje się z tobą.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

NEXT_ERA
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za informacje.
Czytałam już to na allegro i skontaktowałam się z opiekunem, ponieważ posiadam z nimi umowę i mam dostęp do elektronicznego nadawcy.
Napisałam maila, że chciałabym poszerzyć metody dostawy. Otrzymałam wiadomość "

Dzień dobry.
Uprzejmie informuję, że umowa dotyczy usługi Kurier 48 i w formie dostawy musicie Państwo udostępnić te opcje wraz z mapą."

I po prostu tego nie rozumiem. Aż mi głupio prosić opiekuna o wytłumaczenie. Więc może tutaj znajde rozwiązanie 😞
oznacz moderatorów

musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Pytaj opiekuna, on wlasnie od tego jest, to jego zadania.

oznacz moderatorów