anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odbiór w punkcie, smart

MAMY ROZWIĄZANIE!
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

proszę o informację, jak wygląda wysyłka poprzez metodę odbiór w punkcie? Paczkę przygotowuje się przez wysyłamzallegro , kurier poczty po te paczki przyjeżdża ? czy trzeba je zawozić na pocztę? 

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
mdrogeria
#21 Demiurg#

nalsibielizna robisz etykietę i podajesz na poczcie 

oznacz moderatorów
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria  czyli każdą paczkę trzeba zawozić osobiście na pocztę, tak? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nalsibieliznanie każdą , możesz wszystkie razem .😁

Możesz podpisać umowę z Pocztą na odbiór przesyłek , ale to kosztuje ... sporo

oznacz moderatorów
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

haha dzięki! A jeszcze szybkie pytanko, czy jak już przygotuje te paczki to poczcie coś się wypełnia? Czy tylko się zawozi i zostawia i wychodzi?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nalsibielizna W zasadzie potwierdzenie nadania zawierające datę i numery przesyłek .Nie masz umowy to ewentualna kolejka obowiązkowa . Z czasem, czego Ci życzę przybędzie przesyłek to potwierdzenie nie będzie potrzebne , kolejka też nie będzie problemem , dziewczyny z okienka się uśmiechną . 

oznacz moderatorów
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria  a to potwierdzenie mogę wydrukować i wypisać w firmie i tylko tam go zostawić? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nalsibielizna nie to jest potwierdzenie dla Ciebie . Jak będziesz nadawal panienka z okienka walnie Ci na nim pieczątkę . 

oznacz moderatorów
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria 😄 dziękuję bardzo za pomoc. A jeżeli chodzi o wysyłkę SMART kurierem dpd, to mimo że to opcja smart to i tak każda wysyłka tą opcją kosztuje mnie 3.99 zł , tak? I kurier przyjeżdża po paczki bez względu na to czy jest to jedna czy 10 paczek, dobrze rozumiem  ? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nalsibielizna niezamaco 😀 ,tak doplacasz 3,99 do smarta , ale  jest program szybkich dostaw , który daje możliwość odzyskania tej kwoty. Nie wiem jak jest obecnie z DPD zerwałem umowę jakiś czas temu . Za moich czasów pojeżdżali po każą paczkę , aale mogło się coś zmienić . Zaczekaj pewnie włączy się do postu ktoś z użytkowników i udzieli Ci na ten temat informacji .

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@nalsibielizna dla DPD nie ma znaczenia, czy paczka jest jedna, czy 10 - podjeżdżają. Z tego co rozmawiałem z kurierem, to oni mają liczone za podjazd, a nie za liczbę odebranych paczek.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

ok, czyli nie płaci się tak jak w InPost że jak jest mniej paczek to kosztuje - przepraszam za te ciągłe pytania po prostu chcę mieć pewność 🙂

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@nalsibielizna jeśli wysyłasz plik mailowo, to nie potrzebujesz nic drukować, żadnego potwierdzenia. Wchodzisz, zostawiasz paczki i wychodzisz. Potwierdzenie nadania masz w systemie EN.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

@mikeza  no będę nadawać te etykiety przez wysyłamzallegro , nie przez Elektronicznego Nadawcę bo nie mam podpisanej umowy z pocztą polską. Czyli jednak potwierdzenie nadania przez wysyłam z allegro jest potrzebne ? Bo kiedyś pracowałam w firmie która miała umowę z pocztą i wtedy nadawałam w elektronicznym nadawcy i nie musiałam stać w kolejce ani nic podpisywać , stąd to pytanie jak to wygląda bez umowy wysyłając z allegro ? 

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@nalsibielizna to nie wiem jak to dokładnie działa z tym potwierdzeniem papierowym, ja od zawsze mam umowę i wszystko idzie przez EN

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

mikeza dla zasady : W EN masz opcję ,, drukuj potwierdzenie nadania ,, My tego nie robimy , ale @nalsibielizna będzie świeży niech se na początek ma .. dla spokojności .

oznacz moderatorów
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

a czy w EN można przygotowywać paczki bez podpisanej umowy z pocztą? ten program bardzo dobrze znam 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nalsibielizna pomału , chcesz od razu cały kufel wypić ? Na początek potwierdzenie , a jak dziewczyny z okienka zaczną się uśmiechać to już nie trzeba .Jest specjalne okienko dla klientów biznesowych , podajesz i po ptokach , albo jak ja od zaplecza . Do wszystkiego dojdziesz ... tylko małymi krokami .

oznacz moderatorów
nalsibielizna
#9 Pomysłodawca#

@mdrogeria no jasne że tak, po prostu pytam żeby wiedzieć jak to wygląda z każdej strony 🙂 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nalsibielizna dobrze , bardzo dobrze ,że pytasz zaim się wkopiesz w koszty . Wielu tu już pisało ,,co zrobić ,, ,ale po fakcie jak na reakcję było za poźno .

oznacz moderatorów