anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odmowa przyjęcia paczki

Przemofeldman
#1 Nowicjusz#

Witam zakupiłem rodukt na **piiip** i dostawa miała być w punkcie Żabka kasjerka odmówiła przyjęcia paczki twierdząc że paczka nie spełnia wymagań wymiarowych paczka była 3krotnie mierzona z każdej strony i był zapasy 12/15cm. Poszedłem do żabki zapytać się czy moja paczka dotarła bo chciałem ją odebrać pani się pyta jaka paczka gdy jej powiedziałem że taka większą to zaczęła być bardzo nie miła i arogancka w sosunku do mnie i zaczęła dyskutować ze mną że paczką była za duża dzwoniłem do kuriera i w sosunku do niego tak samo była nastawiona czyli nie miła i arogandska kurier odrazu zgłosił skargę do centrum żabki po czym dostał informację że żabka zostanie ukarana finasowo i jak będą przeprowadzone kontrole w tej żabce. Mi się wydaję że oni odmawiają po złości bo oni nie mogą odmówić przyjęcia paczki.. chyba że paczka za dużo waży albo nie spełnia wymagań wymiarowych.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pecela
#16 Inspirator#

Jakby przekraczała dopuszczalne wymiary, to automatycznie została by przekierowana na odbiór w placówce własnej operatora.

Ps. Możesz złożyć skargę do PointPacka. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Przemofeldman Niestety przy małych Żabkach to się często zdarza. Po prostu nie mają miejsca.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Norma. DPD już kilka razy odesłało mi malutkie przesyłki - adnotacja "brak miejsca w Żabce", składałem reklamację i oddawali pieniądze. Poczta Polska odsyła do najbliższego punktu pocztowego i tam można odebrać.

oznacz moderatorów