anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odroczona płatność i Baselinker

MAMY ROZWIĄZANIE!
masivec
#7 Wielbiciel#

Witam, mam taki roblem , chce aktywowac odroczona płatnosc, weryfykacja jest udana, i zastanawiam sie jak to bedzie funkcionowal ,bo chodzi mi o to ze ja skozystam z zewnecznej programy baselinkera i prawie na allegro nie wchodze, wchodze na baselinker i mam np zamowienie 20, i np od tego zamowienie jest 5 czy 10 z faktura,ze musze wystawic fakture, i teraz tak faktury wystawiam przez baselinkera, drukuje i wysylam klientą, i teraz jak bede mial zakup z odroczona płatnoscia, to na baselinkerze tego nie bede widzial(albo jesli jest opcja to jak zrobic zeby wyswietlalo, przez automatyczne akcje czy co), po drugie dobra np juz wiem ze od tego 20 zamowien 2 sa z odroczona płatnoscia, jak wystawic fakture z danimi nr konta PragmaGo, przeciez na baselinkerze w ustawieniach mam podane nr mojego konta. Co mozna zrobic albo jak zrobic zeby mial rece i nogi. Jesli ktos wie jak zrobic to bardzo prosze cos doradzic,dziekuje i przepraszam za błedy

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@masivec, skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@masivec, dzięki za cierpliwość. 🙂 Baselinker oferuje następujące rozwiązania w związku z zakupami z odroczoną płatnością dla firm:

  • obsługa (identyfikacja) zamówień z odroczoną płatnością;

  • automatyzacja wystawiania faktur dla zamówień z odroczoną płatnością;

  • funkcjonalność uploadu plików faktur z odroczoną płatnością.

Jako Allegro wysyłamy mejlowe potwierdzenie każdego zakupu z odroczoną płatnością (z danymi transakcji). Samą fakturę załączysz również w odpowiedzi na przesłanego mejla. Mamy zapewnienie ze strony Baselinker, że wszelkie zapytania techniczne dotyczące szczegółów działania systemu firmy w zakresie obsługi odroczonej płatności, można kierować w następujący sposób:

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów