anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odstąpienie od umowy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:63361254
#3 Debiutant#

Witam serdecznie, znalazłem się w sytuacji w której nie doczytałem, że zamawiany produkt jest powystawowy paczka nie została jeszcze wysłana ale anulowanie z panelu nie jest już możliwe.. Przezornie obawiam się zapłacić przy odbiorze i bawić się ze zwrotem bo różnie to bywa. Tu pojawia się moje pytanie czy istnieje jakaś forma odstąpienie od umowy która sprawi, że pokryję ewentualne koszty kuriera nie uiszczając opłaty za towar? Dziękuje za odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

A tak z ciekawości spytam próbowałeś tej najprostszej formy czyli kontaktu ze sprzedającym? Są wiadomości w allegro, czasem nawet są telefony jak allegro ich znowu nie pochowało... W momencie gdy będziesz miał pisemne potwierdzenie, że zrezygnowałeś wcześniej niż wysłał to już zawsze możesz się na to powołać, więc najłatwiej wziąć i napisać do niego. Jak nie odczyta i wyśle to już wtedy wina będzie jego.

oznacz moderatorów
Client:63361254
#3 Debiutant#

Oczywiście, napisałem normalną wiadomość z wytłumaczeniem okoliczności + klepnąłem formułkę na potrzeby prawne tj " odstępuje od.. ( ) "

Jednak żyjemy w kraju w jakim żyjemy i wolałbym to załatwić możliwie w jak najbardziej sankcjonowany prawnie sposób.. nie chciałbym pójść z torbami potem 

 

edit. zadzwoniłem jeszcze i udało się załatwić bardzo przyjemnie, że przed wysyłką 

oznacz moderatorów