anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odwołanie od decyzji w sprawie blokady konta

BajkowyGaj
#7 Wielbiciel#

Proszę o informację ile czasu czeka się na decyzję od odwołania w sprawie blokady konta. Z powodu nieporozumień na jednym koncie allegro zablokowało mi wszystkie pozostałe. Wysłałem już bardzo dużo maili z prośbą o zdjęcie blokady. Przynoszę co miesiąc ogromne prowizje dla allegro i naprawdę staram się jak mogę aby moi klienci byli zadowoleni... 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@BajkowyGaj aż rozwiążesz powód blokady, pisz jedną odpowiedź i czekaj na maila zwrotnego, pisanie po kilka maili dziennie nic nie przyspieszy bo trafiają wtedy do różnych pracowników, więc se tylko wydłużasz czas na rozwiązanie sprawy, z reguły odpowiadają w ciągu 24h więc to trochu trwa 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BajkowyGaj
#7 Wielbiciel#

Dostałem informację, że mam się upominać na początku stycznia 2021 o zdjęcie blokady..., ale to bardzo dużo czasu, liczę, że uda się wcześniej 😞

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BajkowyGaj skoro tak napisali mieli powód 🙂 Czekaj nic nie zrobisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@BajkowyGaj Czyli powód nierozwiązalny? Zawsze możesz zapytać się dopytać:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65

oznacz moderatorów

BajkowyGaj
#7 Wielbiciel#

Jestem w kontakcie z allegro, ale niestety mimo wielu maili ciągle otrzymuję taką samą odpowiedź... 

oznacz moderatorów