anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta promowana naszyjnik łańcuszek złoty celebrytka z brylantem istnieje w Ads jest niewidoczna

silvercom2004
#7 Wielbiciel#

Cześć użytkownikom tej strony...

próbuję swoich sił na Allegro od ponad dwóch lat!

Nie jestem biegła we wszystkich, nowoczesnych, internetowych, społecznościowych sprzedażach, ale już mniej więcej rozumiem, że haracz wynosi nie mniej niż 40%.

Trudno, może większości się opłaca.

Niemniej jednak nie rozumiem dlaczego wyróżniając moją ofertę (19 zł/10dni) i promując ją w Allego Ads  (złoty łańcuszek naszyjnik z brylantem, podając cenę i próbę złota)  i pomimo, że przejrzałam ponad 40 stron, niestety nie znalazłam mojej oferty. 

Wystawiam moje aukcje na wzór podobnych. Opisuję wszystko sama. Gdzie jest błąd???

Nadmieniam, że wyszukiwałam jako "widok dla konsumenta".

I wkurza mnie to, że oferty jednego (tego samego) produktu ciągle się powtarzają.. to tak można??? Allegro tego nie kontroluje??? A regulamin jakiś jest, czy tylko kropkę wystarczy postawić??? 

Podobno wszystko pod kontrolą... 

Odpiszcie proszę, bo już mam kryzys... a magazyn rośnie... 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@silvercom2004 Wskaż proszę ofertę, której nie możesz znaleźć oraz link do strony wyszukiwania - dzięki temu będę miała dokładnie takie same ustawienia wyszukiwania, jak Ty i będę mogła przeprowadzić odpowiednią weryfikację. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów