anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferta w promocji drugi komplet -15%

MAMY ROZWIĄZANIE!
q-piszkreatywnie
#7 Wielbiciel#

Witam, może allegro zajmie się tą sprawą. Wystawiłem ofertę w promocji 2 komplet -15%. Te rabaty powinny być chyba inaczej naliczane - od 2 sztuki/kompletu (ew. wielokrotność) a nie od całości!!! 

Mój przypadek: Kupujący zakupił 3 komplety za co zapłacił 48,45 zł (3 szt. x 16,15 zł = 48,45 zł) - nie wiem dlaczego Allegro uśrednia cenę za 1 szt. Powinno być 2 komplety po 17 zł i 1 komplet za 17 zł pomniejszone o 15% Kwota zapłaty wychodzi ta sama tylko inaczej liczona (wg mnie poprawnie)
Kupujący zwraca teraz 2 komplety i system sugeruje zwrot 2 x 16,15 zł czyli 32,30 zł.
Wg mnie do zwrotu powinna być kwota 31,45 zł, ponieważ Kupujący zostawia sobie ten jeden komplet, jeżeli by go kupił poza promocją kosztowałby go 17 zł.

Dodam iż był to SMART - sprytny zakup, aby Kupujący ominął koszty wysyłki - a dla mnie dodatkowy koszt opłata od SMARTA 

Proszę Allegro aby odniosło się do tej sprawy jaką kwotę mam zwrócić Kupującemu?

Może allegro spróbuje naprawić system wyliczania kwot zakupów/zwrotów, bo chyba coś tu nie gra?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
annas14-firma
#16 Inspirator#

@q-piszkreatywnie Nie wiem, może coś się zmieniło, ale u mnie działa to prawidłowo. Załączam screen zwrotu z 31 marca:

annas14-firma_1-1618944437081.png

 

 

oznacz moderatorów
q-piszkreatywnie
#7 Wielbiciel#

U mnie jest tak jak opisałem powyżej, czyli coś błędnie liczy. Może któryś z ekspertów Allegro się wypowie na ten temat?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@q-piszkreatywnie, dzięki za Twoją wiadomość. Po przeanalizowaniu sprawy ustaliliśmy, że wskazujesz prawidłową kwotę zwrotu. Gdyby Kupujący dokonał zakupu wyłącznie jednej sztuki (poza promocją -15%), to wówczas zapłaciłby za nią 17 zł. Skontaktujemy się z Tobą odnośnie zwrotu tej różnicy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów