anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty oferujące przedłużenie gwarancji - czy to jest na Allegro dozwolone? + miniaturki z napisami?

sara1700
#8 Zapaleniec#

Cześć,

mam pytanie do moderatorów, czy oferty oferujące przedłużenie gwarancji są na Allegro dozwolone?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dodatkowo w ofertach na miniaturkach są napisy, regulamin Allegro tego zabrania.

https://allegro.pl/listing?string=przed%C5%82u%C5%BCenie%20gwarancji

 

sara1700_0-1653037138108.pngsara1700_1-1653037153877.pngsara1700_2-1653037166208.pngsara1700_3-1653037176302.pngsara1700_4-1653037190207.png

 

https://allegro.pl/oferta/przedluzenie-gwarancji-24miesiece-na-silnik-loncin-10703906419?bi_s=ads&bi...

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sara1700, tak, o ile oferty będą w kategorii "pozostałe". 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sara1700 Czy po poniższej odpowiedzi przyznasz się do błedu, czy będziesz brnęła dalej ? Czy może teraz już się nie odezwiesz ?

@sara1700, tak, o ile oferty będą w kategorii "pozostałe". 

   Maja
   Moderator
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 nie ten typ człowieka 😁 , watek odejdzie w zapomnienie jako porzucony przez autora .

oznacz moderatorów

sara1700
#8 Zapaleniec#

nie trafiłeś 🙂 otrzymałam odpowiedź o jaką mi chodziło, byłam przekonana, że oferty związane z przedłużeniem gwarancji są niedozwolone, myliłam się i tyle w temacie 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sara1700 Super !😀😄😍

oznacz moderatorów

sara1700
#8 Zapaleniec#

a co z miniaturkami ofert jakie masz ponad swoją odpowiedzią? pytam ponieważ na innym koncie otrzymałam upomnienie za mały certyfikat umieszczony obok produktu z odniesieniem do regulaminu, który zabrania umieszczania wszelkiego rodzaju logotypów na miniaturce, wszelkiego rodzaju napisów, wyżej masz listę ofert na zrzutach do linka z ofertami, niemal wszystkie łamią regulamin to w końcu jedni dostają upomnienie a innym pozwala się na stosowanie takich miniaturek? mogę prosić o odpowiedź ?  @mr_oma

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sara1700 A już myślałem, że nie będziesz dalej brnęła w ten temat. Czy dlatego, że Allegro dało Ci "upomnienie", które jest tylko słowem, musisz za karę "podkablować " innych. A nie prościej poprawić w swojej ofercie to co chce Allegro, wystawić ja ponownie i mieć z głowy. Lepiej "naklikać się", żeby i inni mieli problemy. Ja miałem kilka takich zamkniętych aukcji i upomnień > zmieniałem to chcieli i po sprawie. Dużo prościej. Ale jak widzę Ty jesteś z tych zawziętych > "chłop żywemu nie przepuści"

To jak w anegdocie : Kawaler pyta się żonatego przyjaciela > Mam się żenić z Baśką czy nie > Na to pada odpowiedź > żeń się, dlaczego masz mieć lepiej niż ja ?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@sara1700 Cześć ziomalka. Będziesz miała choć trochę cywilnej odwagi, żeby sie przyznać do błędu ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Ziolko39 aż ciśnie mi się na usta staroplskie powiedzenie ,, słuchaj tego co ma ....,,

oznacz moderatorów

sara1700
#8 Zapaleniec#

moja wina, moja wielka wina, biję się w pierś 😄

oznacz moderatorów