anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty pojawiające się pod głównym słowem kluczowym nawet po 1 dniu

Marwik_
#7 Wielbiciel#

Zauważyłem od mniej więcej momentu dodania produktyzacji i dostaw allegro one że allegro się zmieniło w trafnośći , kiedys przy wystawianiu oferty np. słuchawki bezprzewodowe , na dobrych słowach kluczowych pojawiała się już po kilku minutach pod główną frazą słuchawki bezprzewodowe , doświadczeni sprzedawcy wiedzą że wtedy oferty "skakały" , raz były na takie pozycji , raz wyzej , raz na 1 stronie , raz na 10 ...20 , aż wkońcu po uspokojeniu pojawiały sie tam gdzie trzeba , w moim przypadku oferty często z cyfrą 0 już były na 1 stronie . Dziś jest to prawie nie możliwe , lub może na 10 razem sie uda . Główny problem jest taki że dla przykładu słuchawki bezprzewodowe pojawiają się już szybko , po kilkanustu minutach ale tylko pod frazą 3 wyrazową np. słuchawki bezprzewodowe tws . I tam sie pojawiają bardzo wysoko nawet na 5 pozycji wiec pod frazą słuchawki bezprzewodowe powinny być juz na około 60 pozycji , i tak kiedyś było ...podsumuwując , czy jest jakiś sposób żeby oferta pojawiała się odrazu pod główną frazą kluczową ? Ps. Dodam że w kategorii np. smartwatch , pod nazwą smartwatch nie jest nic widoczne , dopiero po frazie smartwatch damski pojawia się mój smartwatch na 5 pozycji z cyfrą 0 , co najlepsze gdy zmieniłem markę na " Smartwatch V8 " , aby sprawdzić czy pojawi się wtedy pod nazwą smartwatch w trafnośći , to nagle się pojawił , na 10 pozycji z cyfrą 0 . Więc czy allegro ukrywa oferty pod główną frazą kluczową żeby nie mogły się tak szybko wybijać ? czy mnie coś omineło?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Marwik_ Do weryfikacji potrzebuję przykładowe numery ofert oraz frazy, po których próbujesz wyszukać każdą z nich. Proszę Cię o ich podanie. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Marwik_
#7 Wielbiciel#

nr: 14475255348 , fraza smartwatch i była widoczna na 11 stronie około a powinna być na 1 bo była pod marką smartwatch V8 , zmieniłem marke i pozniej nie widoczna , zmieniłem znowu na marke smartwatch V8 i juz nie widać 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Marwik_ skonsultuję Twoje pytanie z zespołem i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów