anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ograniczenie funkcjonalności mojego konta z powodu powiązania z kontem byłego pracodawcy

19Tinki94
#7 Wielbiciel#

Mam problem wczoraj rano na moje firmowe konto allegro które jest firmowe od 2 miesięcy została nałożona blokada sprzedaży  powodem jaki otrzymałem od allegro jest to : Dzień dobry,

informujemy, że na Twoje konto zostały wprowadzone ograniczenia funkcjonalności w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze uzasadnione obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro.

 

Jak się dowiedziałem w późniejszych mailach chodzi o powiązanie mojego konta z kontem byłego pracodawcy gdzie 8 lat temu po skończeniu szkoły założyłem firmę na siebie zrobiłem to konto na swoją firmę a rok później było ono zbyte na rzecz spółki z.o.o mojego pracodawcy ja od 2015 roku nie mam z tym nic wspólnego, nie byłem też w tej spółce w żaden sposób firmowe konto allegro zostało wchłonięte przez inne przedsiębiorstwo, mam nawet takie oświadczenie które było wysyłane do allegro, przez telefon dowiedziałem się od pani konsultant że konto które jest zawieszone jest na dane tej spółki której je zbyłem nie ma tam żadnych moich danych, zdobyłem od byłego pracodawcy oświadczenie że ze mną nie współpracuje i nie dzieli i konta oraz że to on jest właścicielem, wymusiłem także by napisał przez formularz allegro że nie ma że mną nic wspólnego, o to prosiło mnie allegro w mailach, spełniłem ich prośby i dalej nic nie chcą odblokować mojego konta!  Teraz mam się odwołać co pewnie też nic nie da! Proszę o pomoc nie mam wpływu na byłego pracodawcę on ma konto zawieszone i ma to w d....  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@19Tinki94 Bardzo mi przykro, ale jedynym sposobem na odblokowanie konta jest kontakt z działem bezpieczeństwa. Tutaj niestety nie będziemy w stanie więcej Ci pomóc, więc zgodnie z informacjami, które otrzymałeś w korespondencji mailowej, to co możesz zrobić w tej chwili to złożyć odwołanie od decyzji i poczekać na odpowiedź od działu bezpieczeństwa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów