anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ograniczenie sprzedaży z powodu 1 komentarza Negatywnego od " Konkurencji "

AlePUSZKI
#7 Wielbiciel#

Witam, czy miał ktoś podobny problem?

 

Konto z 100% ilością pozytywnych komentarzy oraz jakością sprzedaży na wysokości 350pkt (Dobry) z dnia na dzień została ograniczona. Podstawiony klient (Konkurencja) Dodał nam negatywną opinie o produkcje (1Gwiazdka) założył 1 dyskusję (rzekomo nie otrzymał faktury) następnie drugą dyskusje (rzekomo nie chcemy przyjąć zwrotu towar) oraz następnie wystawił opinie "Nie Polecam" Allegro automatycznie ograniczyło nam wystawianie ofert a oferty z dnia na dzień nie wznawiają się. Odpowiedź allegro standardowa- popraw swoją jakość sprzedaży. Spadła do - 1000pkt obecnie po okresie 2-3tyg jakość jest na wysokości -933pkt.

Dodam że odpowiadamy na wiadomości natychmiast , przesyłki są wysyłane tego samego dnia a jakość sprzedaży nie rośnie.

 

Oczywiście o całej sytuacji poinformowałem allegro, że cała sytuacja nie miała miejsca - a kupujący to osoba trzecia z konkurencji.  Oczywiście kontaktu z kupującym nie ma - zablokował nasz numer.

 

Najlepsze jest to - Jak ustaliłem z allegro - wysłałem prośbę o zmianę opinii , została zmieniona kilka dni później oczywiście nie łatwo się domyśleć również na " Nie Polecam" lecz o innej treści.

 

Allegro finalnie zamknęło dyskusje z kupującym w tej sprawie bo kupujący w ogóle nie odesłał nam towaru.

 

Czy miał ktoś podobną sytuację i może się wypowiedzieć?

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Health___Beauty
#14 Krzewiciel#

Skąd pewność, że to konkurencja? 

oznacz moderatorów